Як зшити кілт.

кілт називається шотландська спідниця, що надівається переважно чоловіками. Традиційний чоловічий кілт має довжину до колін, жіночі ж можуть бути, як довший, так і коротше. Так як ця національна одяг являє собою звичайну спідницю, зшити її буде не так вже й важко.
Вам знадобиться
  • - картате сукно
  • - ножиці
  • - кравецькі сантиметр
  • - праска
  • - швейна машинка
  • - гудзики
Інструкція
1
Для виготовлення килта вам потрібно спеціальна тканина в клітку, звана тартан. Шотландці носять і одноколірні кілти, але якщо ви хочете створити автентичний національний предмет одягу, шукайте тартан або просто щільне сукно в крупну чорну клітку.
2
Справжній кілт досягає колін, але при нахилі не повинен стикатися з підлогою. Зніміть мірку від лінії пояса до коліна, додайте до одержали результату 4 см на підгин. Це буде довжина спідниці, ширина ж повинна бути такою, щоб ви змогли обернути полотно двічі навколо стегон. Якщо ви хочете зшити кілт зі складками, то візьміть тканини в 1,5-2 рази більше.
3
Підверніть тканина з одного боку на 2 см, прострочіть вийшов поділ, рівно отгладьте його.
4
Складіть тканину великими складками, щоб загальна ширина полотна дорівнювала обхвату стегон плюс 40 см на запах. Наживите складки на нитку з двох сторін. Ретельно отпарьте тканину за допомогою праски і марлі. Щоб складки залишалися стабільними, можна промазати їх з виворітного боку сухим шматком мила.
5
Візьміть шматок тканини завдовжки, як і ширина вже заглаженность спідничні полотна, тобто обхват стегон плюс 40, а ширина одного 6 см. Це буде пояс майбутнього килта. Складіть його вздовж навпіл, пристрочите до полотна зі складками.
6
Як застібки ви можете використовувати звичайні гудзики - непримітну всередині і велику красиву зовні.
Корисна порада
Купуючи тканину для килта, візьміть трохи більше, ніж вам потрібно. Із залишків ви зможете зшити шапочку, яка стане прекрасним доповненням до національного костюму.