Як відрегулювати гальма.

Автомобілі вітчизняного виробництва відрізняються однією характерною особливістю: після пробігу від десяти до тридцяти тисяч кілометрів у них починають відмовляти гальма на задній осі. Особливість, яка, кажучи відверто, не дуже тішить автомобілістів. А якщо управління автомобілем здійснюється в зимовий період, та ще на слизькій дорозі, то подібний розподіл гальмівних сил (коли "передок" вже зриватися на юз, а "задок" ще й не починав пригальмовувати), пряма загроза вчинення ДТП.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм,
  • - гайковий ключ на 19 мм.
Інструкція
1
Як правило, відповідальність за розподіл гальмівного зусилля між осями автомобіля лежить на регуляторі гальмівних сил, встановленому на днище автомобіля.Корректіровку зазначеного регулятора необхідно виконувати при кожному проходженні ТО-2, але лише одиниці автомобілістів дотримуються дану вимогу. Що ж говорити про майстрів, які працюють в автосервісах, то вони взагалі ігнорують регулювання подібних вузлів.
2
У зв'язку з чим, виправляти порушення в перерозподілі гальмівного зусилля між осями машини водіям припадати самостоятельно.Чтоби відновити ефективність гальмування автомобіля, для власної ж безпеки, автомобіль поміщається на оглядову яму. Причому машина в цей момент повинна володіти повною масою.
3
Потім звільняється затягування контргайки і на два-три оберти вивертається регулювальний болт.
4
Після чого задня частина автомобіля придавливается зверху тягарем власної тіла, надавав на задній бампер. Придавити машину треба кілька разів.
5
Спустившись в оглядову яму, регулювальний гвинт обережно загортається доти, поки торець гвинта не торкнеться днища поршня, і потім він доворачивать ще на 240 градусів навколо своєї осі. Після чого становище болта фіксується контргайкою.
6
Закінчивши регулювання гальм, перевіряється робочий хід поршня, який після натискання на педаль гальма повинен вийти з циліндра в межах 1,7-2,3 мм. Будь-яке розбіжність із зазначеним нормативом свідчить про несправність регулятора гальмівних сил.