Як відновити файл, якщо не зберіг.

У житті кожного користувача комп'ютера трапляються помилки, і іноді ці помилки вважаються непоправними - наприклад, безповоротна втрата файлу Word або Excel, який ви не встигли зберегти. Тим не менш, є спосіб, що дозволяє відновити втрачений файл - в цьому вам допоможе інструмент Data Recovery Wizard. За допомогою цього інструменту ви зможете відновити будь втрачений файл у своєму комп'ютері, навіть якщо він був видалений з кошика. Також за допомогою цієї програми можна відновити з резервної копії перезаписаний документ Microsoft office, щоб повернути втрачені зміни.
Інструкція
1
Відкрийте програму і в головному вікні виберіть опцію Advanced Recovery. Відкриється вікно зі списком логічних розділів ваших жорстких дисків. Виберіть потрібний розділ і натисніть «Далі», а потім дочекайтеся закінчення зчитування інформації.
2
Сканування може продовжуватися тривалий час, в залежності від обсягу і ступеня наповненості вашого жорсткого диска. Коли програма завершить сканування, у вікні відобразиться структура файлової системи у вигляді дерева файлів і папок.
3
Використовуючи розділи «Фільтр» і «Пошук», ви можете знайти всі файли, які стосуються втраченого формату, щоб серед них знайти потрібний - наприклад, якщо вам потрібно відновити загублені дані в Microsoft Word, встановіть в якості фільтра пошук Office -документів.
4
Знайдіть потрібний файл для відновлення, відзначте його галочкою та натисніть «Далі», після чого збережіть відновлені файли в окрему папку, яка не збігається з розділом, з якого виконувалося відновлення.
5
Бажано зберігати відновлені папки та файли на інший жорсткий диск або на інший логічний розділ - в іншому випадку, ви можете перезаписати файли, і потрібна вам інформація з файлу буде остаточно втрачена.