Як вибрати хорошу гітару.

Будь-якій людині, якщо він вирішив зайнятися музикою, потрібен свій власний музичний інструмент. До вибору гітари необхідно підходити з максимальною серйозністю, адже в тому випадку, якщо ви помилитеся, то погана і неякісна гітара може геть-чисто відбити все ваше бажання продовжувати заняття. Для того щоб вибрати хорошу гітару , ви можете скористатися наступними порадами.
Інструкція
1
Найнадійніший спосіб вибрати хорошу гітару - знайти знаючої людини, який відмінно розбирається в гітарах і зможе допомогти вам. Наприклад, ідеальним варіантом буде викладач в музичній школі. Нехай і за додаткові витрати, але ви купите 100% якісну гітару .
2
Якщо ви не змогли знайти таку людину, то при покупці вам необхідно звернути увагу на наступні моменти: • Звук гітари повністю залежить від матеріалу, з якого виготовлений інструмент. В основному гітари роблять з ясена, клена, агатиса, махагони або вільхи. Клен відрізняється хорошим верхом і насиченим звуком, махагони - хорошим низом і дзвінким звуком, ясен - це щось середнє між махагони і кленом. На матеріал не варто звертати багато уваги. Пам'ятайте про те, що в першу чергу потрібно покладатися на власний слух, звук гітари повинен вам подобатися. • Далі необхідно звернути увагу на зовнішній стан гітари, на наявність сколів або тріщин. Покрутіть всі регулятори (вони не повинні прокручуватися) і перевірте вхід для шнура (не провалюється, чи він). Підключивши гітару , додайте гучності на комбіку - не повинно бути чутно перешкод або шумів. Взявши гітару як скрипку, подивіться уздовж грифа, він повинен бути прямим і рівним. • Потім затисніть по черзі струну на будь-якому ладу, при цьому ви не повинні чути якогось деренчання йди дзвону.
3
Не соромтеся задавати питання продавцям-консультантам, але в теж час не особливо до них прислухайтеся, тому що вони можуть видати вам за великі гроші неякісний інструмент.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HsMr8OQAnjk
Корисна порада
Зарекомендували себе фірми-виробники гітар: • Fender (США) • Washburn (США) • Epiphone (Корея) • Ibanez (Японія) • Jackson (США) Не купуйте гітари: • Zombee • Flight • Phil Pro • Flight
Питання про вибір гітари може встати перед будь-яким початківцям музикантом. На полицях сучасних магазинів є величезна кількість інструментів. І щоб не заплутатися в такому розмаїтті, необхідно слідувати простим правилам.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, який звук вам необхідний, а потім переходите до вибору дерева, з якого буде виготовлена електрогітара. Справа в тому, що саме воно визначає звук інструменту, точніше, його порода. Різні фірми для виробництва можуть використовувати матеріал від клена до екзотичного овангкоя. До речі, буде краще, якщо гітара зроблена з цільного шматка дерева. Однак не забувайте, що це істотно вплине на вартість покупки.
2
Крім породи дерева не менш важливо і те, як довго фірма-виготовлювач сушила деревину. Ось приклад: корпусу американського виробництва просушиваются близько 20-ти років, а ось більш дешеві корейські і японські - всього 2-3 роки, і то в спеціальних печах. Різницю між ними ви почуєте самі, оскільки поспішно просушенное дерево дасть не такий чіткий і сфокусований звук, як дерево, висушене в нормальних умовах.
3
Встановіть для себе ціновий і брендовий діапазон. Для початкового рівня підійде електрогітара, вартість якої знаходиться в межах 10000 рублів. Однак в такому випадку вибір впаде на інструменти південно-азіатського походження або на бюджетні варіанти відомих марок: наприклад, Jackson, Fender або Ibanez. А ось американська або японська гітара обійдеться приблизно в 1000 доларів, а то й більше.
4
Не полінуйтеся взяти гітару в руки і досліджувати її на зовнішні дефекти (сколи, тріщини, подряпини і так далі). Особливу увагу зверніть на гриф: він не повинен бути викривлений, а струни повинні знаходитися на одному рівні.
5
Перевірте звучання кожної з струн. При прослуховуванні ні в якому разі не повинно виникати жодних деренчань і спотворень. Звук повинен бути чистим і неперевантаженість.
6
Ще один важливий при виборі фактор - це зовнішній вигляд гітари. Вона повинна не дратувати вас, а радувати око.
Зверніть увагу
Після оформлення покупки не забувайте забирати чек і гарантійний талон. На всякий випадок уточніть умови наданої гарантії.