Як відремонтувати камеру. Як відремонтувати прокол камери.

Літня прогулянка на автомобілі або велосипеді може дуже неприємно закінчитися, якщо відбудеться прокол камери. На щастя, його можна ліквідувати, тим самим відремонтувавши камеру . Щоб зробити це правильно, потрібно мати при собі деякі інструменти і матеріали.
Вам знадобиться
  • - Клей (це може бути момент або спеціальний клей для гуми);
  • - Гумова латка. Її можна завчасно вирізати з однієї зі старих камер;
  • - Шкурка або металева щіточка;
  • - монтажка;
  • - Насос.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно дізнатися місце проколу. Дістаньте з ремонтного комплекту монтажки і разбортіруйте колесо, за умови, що воно від проколу вже спустилося. Якщо в колесі ще є повітря, випустіть його, натиснувши на клапан ніпеля (у випадку з автомобілем) або викрутивши ніпель (у випадку з велосипедом). Якщо діаметр коліс малий або у вас тонкі покришки, то можна обійтися і без монтажек. Звичайно, колесо можна і не знімати, але так буде менш зручно.
2
Тепер шукайте зрадницький прокол. Зробити це можна так: вдуйте за допомогою насоса в камеру невелика кількість повітря, після чого прислухайтеся. Проколи зазвичай досить швидко знаходяться. Потім вивчите покришку і саму камеру : чи не залишилося в них дрібних скелець, камінчиків, щепочек або інших «неприємностей».
3
Очистивши камеру з покришкою, дістаньте шкурку або металеву щіточку, після чого зачистите і трохи размахріте місце проколу і невелику зону навколо нього. Так латочка краще буде триматися. Тепер намажте дане місце клеєм, прикладіть і злегка притисніть латочку і тут же її приберіть. Переконавшись у тому, що клеєм покрилася вся латочка, просушіть клей, подув на нього якийсь час. Після цього наклеюйте латочку остаточно. І дивіться, щоб клей за її межі не виходив. Якщо він все ж виступив, приберіть його. І простежте за тим, щоб краї заплатки були приклеєні щільно, інакше вона довго не протягне.
4
Тепер зберіть колесо, накачайте його настільки, наскільки вам потрібно. Латочка пригорнеться до покришки і зафіксується досить щільно, щоб злетіти. Ремонт покришки на цьому закінчено.
Сучасна відеокамера являє собою складний технічний пристрій, що включає елементи оптики, механіки та електроніки. В процесі експлуатації камери нерідко трапляються збої в її роботі, викликані як недбалим з нею зверненням, так і випадковим механічним пошкодженням. Більшість несправностей відеокамери вимагає для усунення допомоги кваліфікованих фахівців.
Вам знадобиться
  • - керівництво по експлуатації відеокамери.
Інструкція
1
Визначте вид і можливу причину несправності відеокамери. Найчастіше доводиться мати справу з попаданням всередину камери рідин або утворенням конденсату. Для усунення вологи добре просушіть камеру перед подальшим використанням.
2
Іноді камера починає відмовляти, якщо вона багаторазово переноситься з холоду в прогріте приміщення. У цих випадках зверніться ремонтну майстерню для заміни відмовили блоків і перепайки мікросхем на друкованих платах.
3
Якщо камера не включається, почніть з перевірки акумулятора. При необхідності замініть його на завідомо справний.
4
При наявності спотворень зображення перевірте настройки апарату. Іноді відновити працездатність камери і якість передачі зображення можна, змінивши режим зйомки і скинувши колишні налаштування.
5
При активному використанні камери в найрізноманітніших умовах роз'єми для карт пам'яті, касет або дисків з часом забруднюються. В таких випадках уважно огляньте роз'єми і акуратно очистіть їх від видимих забруднень. Іноді така очистка неможлива без часткової або навіть повної розбірки апарату. Зверніться в майстерню, де це зроблять швидко, якісно і за символічну плату.
6
Якщо вам доводиться мати справу з наслідками механічного впливу на корпус, наприклад, зі сколами, тріщинами в корпусі, зламом поворотного механізму відкидного дисплея, то справитися своїми силами з такими несправностями буде проблематично. Ремонт зажадає придбання і заміни окремих частин і вузлів відеокамери, що в домашніх умовах виконати важко. Зверніться в сервісну майстерню.
7
Перед зверненням до сервісного центру, щоб зменшити наслідки можливих несправностей відеокамери і підготувати її до великого ремонту, повністю зарядіть акумулятор, попередньо переконавшись в його справності. Приготуйте керівництво по експлуатації камери, з'єднувальні дроти і інсталяційний диск, якщо він додавався до пристрою.