Як поміняти значки для папок. Як в моєму комп'ютері поміняти значки.

В операційній системі Windows є вбудовані можливості по зміні зовнішнього вигляду багатьох елементів оформлення. Нижче описана послідовність дій при зміні зовнішнього вигляду іконки папки.
Інструкція
1
Подвійним клацанням іконки «Мій комп'ютер» запустите Провідник Windows. Це ж можна зробити, натиснувши поєднання кнопок WIN і E (російська - У).
2
По дереву папок в лівій панелі провідника перейдіть до тієї з них, значок якої треба змінити.
3
Потрібну папку клацніть правою кнопкою миші, щоб викликати контекстне меню і виберіть у ньому самий нижній пункт - «Властивості».
4
У вікні властивостей папки вам потрібна вкладка «Налаштування» - клацніть її.
5
Тут у вас є можливість поміняти як іконку папки, так і її «ескіз», який відображається при включеному режимі з таким же названіем.Для заміни іконки натисніть нижню кнопку - «Змінити значок».
6
Вам буде запропонований вибір значків, наявний в використовуваної вами темі Windows. Можете вибрати з нього, а можете знайти інший відповідний файл - для цього потрібно натиснути кнопку «Обзор». Шукати слід в службових файлах бібліотек (з розширенням dll) або у виконуваних файлах (розширення - exe). Крім того, можна вибрати і файл в спеціально призначеному для зберігання зображення однієї іконки форматі ico. А якщо у вас Windows Vista, то і розширення png теж буде відображатися правильно.
7
Підібравши потрібну картинку, натисніть Enter (або кнопку «Відкрити»). Потім, послідовно натискаючи «OK», закрийте обидва відкритих вікна («Змінити значок для папки» і «Властивості папки»). На цьому зміна іконки папки завершена, якщо є бажання змінити її і для іншого - повторіть операцію.
8
Крім вбудованого в операційну систему механізму заміни іконок, можна скористатися спеціальними програмами інших виробників - наприклад, Stardock IconPackager, TuneUp Utilities, Microangelo On Display і т.д. Вони дозволяють міняти іконки папок не "поштучно» а для всіх відразу. Правда деякі з таких програм зайво завантажують процесор і вимагають постійно зарезервованого обсягу оперативної пам'яті, але наскільки суттєво це позначиться на роботі саме вашого комп'ютера - залежить від його конфігурації і розв'язуваних завдань.