Як прибрати переноси. Як прибрати переноси з.

Перенесення , що розділяють слова по складах, звично бачити на сторінках художніх книг. Однак у тих випадках, коли текст не читають, а переглядають, переноси лише відволікають увагу читача. Повною мірою це відноситься до текстів для веб. Способи форматування у відомих редакторах також дають можливість зробити текст читабельним і рівним, не вдаючись до розбивці слів по складах. Тому, якщо ви готуєте доповідь або текст для сайту, перед їх публікацією вам може знадобитися прибрати переноси.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся, що ви редагуєте текст в програмі Microsoft Word. В MS Word існує два варіанти видалити переноси в тексті. Вони відрізняються в залежності від способу, яким переноси були спочатку розставлені. Існує також дві можливості розстановки переносів: вручну і автоматично.
2
Якщо переноси були розставлені за допомогою функції автоматичної розстановки, зайдіть в меню «Сервис» і виберіть пункт «Мова». У випадаючому меню виберіть «Розстановка переносів». Ви побачите невелике вікно з настройками цієї функції. Щоб прибрати переноси, зніміть галочку з параметра «Автоматична розстановка переносів» і натисніть ОК.
3
Якщо переноси були розставлені вручну, то видалити їх доведеться примусовим шляхом також вручну. Однак цей варіант досить довгий і трудомісткий. На цей випадок в MS Word передбачені спеціальні можливості. Зайдіть в меню «Правка» і виберіть команду «Замінити». Аналогічну дію викликає натискання клавіш Ctrl + H. У вікні «Знайти і замінити» розкрийте додаткові параметри, натиснувши кнопку «Більше». Внизу ви побачите кнопку «Спеціальний». Натиснувши на неї, виберіть зі списку «М'який перенос». В основному вікні пошуку в поле «Знайти» з'явиться спеціальний символ «^ -». Щоб прибрати переноси, поле "Замінити на" залиште порожнім. Далі проведіть заміну кожного знайденого символу або автоматично видаліть відразу всі перенесення в документі.