Як носити шубу.

Як би не протестували захисники тварин, але в наші російські зими, коли морози нижче 20оС зовсім не рідкісні, без шуби на натуральному хутрі обійтися неможливо. Якщо зовсім недавно такі шуби мали практично один фасон - прямокутний силует до коліна, то сьогодні можна купити шубу будь-якого фасону і довжини і носити її з відповідними аксесуарами і головними уборами. Але шуба, особливо, дорога, вимагає дбайливого поводження, тому носити шубу треба не тільки з урахуванням сполучуваності деталей одягу, але схоронності її зовнішнього вигляду
Інструкція
1
Якщо у шуби є капюшон, то питання головного убору може і не стояти, в холоду капюшон захистить вашу голову. Якщо ваша шуба без капюшона, то необхідно підібрати до неї головний убір. Берети і шапки з хутра не дуже підійдуть до шуб, які носять молоді дівчата, тут важко підібрати фасон, який би не робив вас набагато старше. Добре виглядають шовкові хустки, невеликі в'язані шапочки з шаликами з ангори, фетрові і оксамитові берети.
2
Довгі дорогі шуби зовсім виглядають з джинсами, а ось коротенькі, сучасних молодіжних фасонів - прекрасно, особливо, якщо джинси підібрані за кольором.
3
С шубами краще не носити сумки на ременях, інакше вже після першого сезону хутро на плечах шуби почне ламатися і витиратися.
4
Дуже акуратно слід користуватися парфумами і стежити за тим, щоб при використанні спрею духи не потрапляли на хутро. По-перше, спирт, що входить до складу духів, дуже сушить волоски хутра і вони можуть ламатися. По-друге, поєднання духів і запаху міздрі хутра може виявитися зовсім непередбачуваним і навіть бути неприємним, а позбутися його дуже складно.
5
Слідкуйте, щоб в морози міздря вашої шубу не постраждала від різкого перепаду температур, це може трапитися, якщо підлоги шуби знаходитимуться поруч з вихлопною трубою автомобіля, маршрутного таксі чи автобуса.