Як вибрати свій імідж. Який вибрати імідж.

Імідж - це те, що допомагає нам висловити свій внутрішній світ і розташувати певним чином до себе людей. Відшукати власний стиль не так просто, але зробити це необхідно, так як він є одним з обов'язкових пунктів, з яких будується цілісний образ людини.
Інструкція
1
Найголовніше, щоб обраний імідж відповідав вашому внутрішньому змісту. Якщо ви легковажна дівчина, готова на авантюри та пригоди, то строгий костюм бізнес-леді явно буде сковувати вас як фізично, так і психологічно. Тому постарайтеся визначити свої самі провідні риси характеру.
2
Спосіб життя відіграє одну з ключових ролей у виборі іміджу. Люди творчих професій мають найбільшу свободу в стилях одягу і зачісок, а ось працівникам офісів доведеться відповідати стандартам компанії. Але і в цьому випадку, якщо ви романтична жінка, то можете розбавляти строгий силует легкими нашийні хустками і костюмами більш м'якого і світлого покрою.
3
Імідж - це вміння внести в будь-який образ щось своє, і цей неповторний елемент буде відрізняти вас від усіх інших і стане пізнаваним. Наприклад, у чоловіків цим елементом може стати густа щетина або борода, а у жінок - окуляри для зору з цікавою оправою.
4
Зверніть увагу на особливості своєї фігури. Дівчата з пишними формами, на жаль, мають менший вибір в одязі і зачісках. Але будь-яке «невідповідність» можна обіграти і створити свій стиль, більш екстравагантний, який зверне увагу на вас, а не на вашу фігуру.
5
Коли приходите в магазин, намагайтеся дотримуватися принцип цілісності. В момент примірки сукні важливо, щоб ви відчували себе гармонійно, щоб вам не доводилося якимось чином звикати до обраної одязі. Ви як би впізнаєте себе в дзеркалі, а значить, це плаття - ваше, сміливо купуйте його.
6
Також важливо дотримуватися сполучуваність хоча б 80% гардеробу між собою. Тоді можна говорити про те, що ви зуміли знайти свій унікальний стиль. Купуючи будь-яку річ, думайте, з чим ви ще її можете надіти.
7
Завершенням образу є зачіска. Це складний вибір, оскільки змінюється частина вас, і ці зміни надовго. Самими виграшними стрижками є ті, які за допомогою різних укладок можуть набувати нових форм, відповідаючи вашому певному настрою. Проконсультуйтеся з особистим перукарем-стилістом, і він зуміє порадити вам одну з актуальних стрижок, які підходять саме вам: вашому характеру, способу життя і стилю одягу.