Як утеплити стелю лазні. Як утеплювати баню стелю відео.

Стеля в лазні обов'язково потрібно утеплювати. Якщо цього не зробити, баня буде швидко остигати, а дерев'яні перекриття прийдуть в непридатність і їх доведеться замінити. Тепле повітря, зустрічаючись з холодним, призводить до появи конденсату, і перекриття постійно намокають, що і призводить до їх швидкого руйнування. Для утеплення стелі існує декілька способів.
Вам знадобиться
  • -Пароізоляційні матеріал
  • -теплоізоляціонний матеріал
  • -глина
  • -шлак або земля
Інструкція
1
Сучасні види утеплювачів практичні, зручні в застосуванні, добре ізолюють стелю від пари і втрати температурного режиму, але при їх використанні чекають деякі фінансові витрати, ніж при утепленні старими способами, які є більш трудомісткими, але не менш ефективними.
2
При сучасному вигляді утеплення обшийте зовнішню частину стелі пароізоляційними матеріалами, які представлені в широкому асортименті і за різною ціною в усіх будівельних супермаркетах.
3
Зверху пароізоляційного матеріалу закріпіть товстий шар теплоізоляційного. І знову шар пароізоляційного матеріалу. Такий спосіб дозволяє зберігати оптимальну температуру в лазні і в парилці і значно продовжує термін служби дерев'яного перекриття стелі.
4
Якщо ви вирішили використовувати старовинний спосіб утеплення, то спочатку пролийте всі щілини перекриттів розчином з густої глини.
5
Після її висихання насипте шар сухої глини і добре його утрамбуйте.
6
Поверх цього шару можна насипати товстий шар шлаку або звичайною землі. Цей спосіб не менш ефективний, ніж сучасний, і менш витратний, але процес утеплення більш трудомісткий.
7
Залізобетонні перекриття потрібно утеплювати не тільки зовні, але і зсередини лазні для захисту їх від впливу пари і щоб уникнути появи конденсату, який буде капати на вас що не дуже-то приємно.
8
Обшийте стелю зсередини лазні шаром пароізоляційного матеріалу і зробіть обробку стелі на свій розсуд. Найчастіше стеля в лазні обробляють дерев'яними рейками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m6yyD7GLYO8