Як налаштувати точку доступу в інтернет. Як налаштувати інтернет через точку доступу.

Наявність в квартирі або будинку декількох комп'ютерів, здатних виходити в інтернет , вже не рідкість. І часто у користувачів виникають думки побудувати власну локальну мережу з можливістю створення точки доступу в інтернет . Варіантів створення подібної локальної мережі досить багато. Це може бути звичайна дротова мережа, може бути мережа, побудована за допомогою технології бездротової передачі даних Wi-Fi, і навіть за допомогою BlueTooth можна отримати доступ в інтернет .
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • мережеві кабелю
Інструкція
1
Визначтеся з варіантом майбутньої локальної мережі. Якщо серед ваших пристроїв є ноутбуки, або інші апарати, що підтримують технологію передачі даних Wi-Fi, то саме вірне рішення - встановити Wi-Fi роутер. Головне врахуйте, що необхідний роутер з наявністю портів LAN для проводового підключення комп'ютерів.
2
Підключіть роутер до кабелю інтернет а, який вам надав провайдер, через порт WAN або Internet. Підключіть один з комп'ютерів або ноутбуків до роутера через LAN порт за допомогою мережевого кабелю. Відкрийте настройки роутера. Зазвичай для цього потрібно ввести в адресному рядку браузера//192.168.0.1. Це стандартний IP-адреса роутера, який при бажанні можна поміняти.
3
Відкрийте настройки інтернет сполуки на роутере. Найчастіше цей пункт називається «Internet connection setup wizard». Тут вам потрібно внести настройки, які вимагає саме ваш провайдер. Основні параметри такі: IP-адресу (статичний або динамічний). Логін і пароль. Тип передачі даних. Доступ даного з'єднання для інших пристроїв і їх кількість.
4
Якщо всі пристрої будуть підключатися за допомогою кабелю, то можна зупинитися на третьому кроці. Якщо ж існує необхідність створення Wi-Fi точки доступу, то відкрийте «Wireless connection setup wizard». Введіть параметри майбутньої бездротової мережі: вкажіть її ім'я, варіант шифрування даних при передачі і пароль.
Для підключення до інтернету мобільних комп'ютерів та інших пристроїв, що працюють з мережами Wi-Fi, використовують спеціальне обладнання. Воно необхідне для створення точки доступу до бездротової мережі.
Зазвичай бездротовими точками доступу називають самі пристрої, за допомогою яких створено мережу. Їх основне призначення - об'єднати в бездротову локальну мережу декілька комп'ютерів, планшетів і комунікаторів. Сучасні точки доступу можуть виконувати найрізноманітніші функціі.Іспользованіе бездротових технологій дозволяє виключити необхідність прокладки великої кількості мережевих кабелів. Природно, при використанні Wi-Fi маршрутизаторів користувачі можуть зберегти мобільність ноутбуків, т.к. відпадає необхідність підключати до них кабелі доступу до інтернету.Маршрутізатори та роутери можуть бути застосовані для створення загальної мережі, що включає в себе як бездротові пристрої, так і стаціонарні комп'ютери. Зараз бездротові точки доступу отримали широке поширення в публічних місцях. Це можуть бути кафе, аеропорти, бібліотеки і так далі. Використання бездротових технологій дозволяє забезпечити клієнтів та відвідувачів безкоштовним доступом в інтернет.Нередко можна зустріти бездротові точки доступу , застосовувані для створення домашніх мереж. Установка власного Wi-Fi маршрутизатора дозволяє підключити відразу декілька пристроїв до інтернету, об'єднуючи їх в єдину мережу. Цей метод дозволяє заощадити кошти, не укладаючи велику кількість договорів з провайдером. На великих підприємствах іноді встановлюють декілька точок доступу . Їх об'єднують в загальну мережу, забезпечуючи тим самим зв'язок між всіма комп'ютерами і ноутбуками, які перебувають у сфері. Даний метод дозволяє організувати єдину бездротову мережу навіть в житлових будинках. Варто відзначити, що бездротові точки доступу дозволяють здійснювати швидкий контроль над локальною мережею, яку вони утворюють. Іноді це значно полегшує завдання мережевим адміністраторам.