Як почистити драповое пальто. пальто драповое чоловіче.

Пальто з драпу прекрасно захистить вас від холодів і пронизливого вітру. При правильному догляді воно дуже довго носиться, чи не вицвітаючи і не втрачаючи форми. Однак на нього постійно липнуть пил, ворсинки і інше дрібне сміття. Іноді достатньо почистити драповое пальто щіткою, і воно буде як нове. При більш сильних забрудненнях випробуйте інші способи чистки тканини.
Вам знадобиться
  • Плічка
  • Щітка
  • Губка
  • Вода
  • Житній хліб
  • Пральний порошок для виробів з вовни
  • Засіб для чищення замші або бальзам-ополіскувач для білизни
  • Щітка з мікрофібри
  • Праска з функцією пара або ручний відпарювач
Інструкція
1
Повісьте драповое пальто на плічка і починайте чистити його щіткою, рухаючись в напрямку ворсу. Зручно використовувати для цього щіточку овальної форми з густим ворсом (типу «Овал») - її зручно тримати в руці. Очистивши налиплий на виріб сухе сміття, змочуйте долоню чистою водою і погладжуйте драп - так ви приберете залишилися ворсинки. Для цієї ж мети можна використовувати вологу губку.
2
Використовуйте для чищення драпове пальто м'якуш житнього хліба. Розкладіть виріб на горизонтальній поверхні і накришить на нього м'якуш. Потім починайте скачувати крихти в колобки - вони увберуть в себе пил та інші забруднення. Після цієї процедури пройдіться по виробу щіткою.
3
Купіть синтетичне миючий засіб для прання одягу з вовни (такі як «Кашемір» або «Ласка»). Розклавши пальто, насипте на поверхню пальтової тканини сухий порошок. Потім змітайте його злегка зволоженою щіткою. Така «суха прання» зазвичай непогано освіжає драп.
4
Чистіть особливо забруднене драповое виріб за допомогою спеціального засобу для замші або бальзамом-ополіскувачем для білизни. Хороший результат дає чищення драпу щіткою з мікрофібри з поворотною головкою (її часто використовують для миття автомобільного скла). Повісьте пальто, розправивши всі складки. Занурюючи щітку в бальзам, акуратно прочищуйте річ у напрямку ворсу. Коли виріб очиститься, змочіть щітку в воді і ще раз пройдіться нею по драп.
5
Сушіть драповое пальто паром, не знімаючи з вішалки. Використовуйте праску з функцією пара або спеціальний отпариватель для одягу з пароочістітельнимі насадками. Можна і погладити вологе пальто на прасувальної дошки, але тільки з вивороту або з лицьової сторони через марлю. Не рекомендується нагрівати праска більше 190 градусів і сильно притискати його до виробу. Перед прасуванням обов'язково проведіть на якомусь непомітному ділянці пальто тест на чутливість даної тканини до впливу високої температури.
Зверніть увагу
Деякі драпові пальто нормально переносять прання в автоматичній машині, в режимі для шерсті при низькій температурі. Господині використовують при цьому пральний порошок для вовняних речей; відключають сушку і віджимання. Однак ви повинні бути готові до неприємних наслідків. Пальто може сісти на два розміри, а світлий драп ризикує забарвитися через полинялого підкладки. Якщо звичайна суха і волога чистка драпове пальто не впоралася із забрудненнями - віднесіть річ в хімчистку. Більшість пальтових тканин добре сприймають органічні розчинники, які використовуються там для видалення плям.