Як жк повісити на стіну. повісити телевізор на стіну своїми руками.

Сучасні ЖК-телевізори стали настільки тонкими і легкими, що їх частіше стали встановлювати на стіну , ніж ставити на традиційну телевізійну тумбочку. Такий монтаж виглядає набагато естетичніше, і телевізор займає набагато менше місця. До того ж телевізор ЖК повісити на стіну не надто складно навіть непідготовленій людині, достатньо вміти поводитися з дрилем.
Інструкція
1
Монтувати ЖК-телевізор на стіну необхідно за допомогою спеціального кронштейна, які є у продажу в магазинах побутової електроніки. При його покупці зверніть увагу на допустиму діагональ екрану і вага телевізора, які він може витримати.
2
Перш ніж приступати до монтажу, виберіть місце, на якому буде встановлено телевізор. Воно має бути відритим для вентиляції пристрою, а стіна повинна бути достатньо міцною, щоб витримати вагу телевізора. Не рекомендується монтувати ЖК-панелі вагою більше 25 кілограм на стіну з гіпсокартону або фанери. Якщо панель важить більше 50 кілограм, то кріпити телевізор необхідно на анкерні болти.
3
Приставте кронштейн на місце його майбутньої установки і відзначте місце під отвори кріпильних болтів. Приберіть в сторону кронштейн і просвердлите за допомогою дриля отвори під кріпильні болти. Встановіть кронштейн на своє місце за допомогою шурупів або анкерних болтів.
4
Якщо ваша стіна дозволяє приховати всередині себе проводку для телевізора (наприклад, гіпсокартонна), то перш ніж ЖК повісити на стіну , потрібно зробити отвір під дроти в спеціально для цього призначеному віконці кронштейна і протягнути дроти для телевізора. Якщо ж приховати дроти в стіні не представляється можливим, то можна закрити кабелі в спеціальному кабель-каналі, який є в асортименті магазинів електротоварів.
5
Монтаж телевізора на стіну бажано робити вдвох або втрьох. Перед початком роботи видаліть з задньої панелі телевізора заглушки з посадочного місця кронштейна. Після цього підніміть телевізор і призначте його до кронштейну. Закріпіть телевізор на кронштейні за допомогою йдуть в комплекті кронштейна болтов.После цього підключіть живить і сигнальний кабелі.