Як створювати відео на комп'ютері.

Створення відеозаписів - доля не тільки професійних відеооператорів і режисерів, а й звичайних користувачів комп'ютера, які хотіли б створювати пам'ятні кліпи або відеоролики за участю себе і своїх друзів, а також відео-презентації, добірки фотографій у відео-форматі, та багато іншого. Якщо у вас немає специфічного досвіду роботи з програмами по обробці відео, вам підійде проста і доступна всім програма Windows Movie Maker, яка є на будь-якому комп'ютері .
Інструкція
1
Створіть у себе на комп'ютері папку і помістіть в неї всі елементи майбутнього відеоролика - фотографії, кадри, відеозапису, малюнки, звукові треки для музичного оформлення. Відкрийте Movie Maker і погляньте на пункти меню.
2
Виберіть пункт «Імпорт звуку або музики» і, вказавши шлях до вищевказаної папці, виберіть в ній звукові файли, якими ви хочете озвучити свій ролик. Перетягніть завантажені треки на нижню панель тайм-лайна.
3
Завантаживши музику, виберіть в меню пункт «Імпорт зображень» і завантажте всі ті картинки і фотографії, якими ви збираєтеся перемежати відеокадри. Завантажені фотографії з'являться в основному вікні програми, і ви повинні вручну перенести кожну з них на своє місце в тайм-лайні. Згодом порядок і місце розташування фотографій можна буде змінити.
4
І нарешті, виберіть в меню пункт «Імпорт відео» - завантажені відеофайли також перенесіть на тайм-лайн вручну з папки-збірника, в якому вони опинилися після імпортування.
5
Розташуйте на шкалі тайм-лайна відеофайли і фотографії так, щоб вони йшли в потрібному порядку, і в настройках вкажіть час показу кожної фотографії - наприклад, 5 секунд. На нижній шкалі розташуйте музику так, щоб вона відповідала задуманим кадрам. В будь-який момент ви можете розтягнути час показу картинки або навпаки, стиснути його, а також вирізати невдалий кадр і завантажити новий.
6
Остаточно визначитеся з порядком фото і відео в ролику, а також з розташуванням музики на шкалі озвучки. Після цього переходите безпосередньо до монтажу - між фотографіями і уривками відео ви можете встановити різні ефекти переходу, які ви знайдете в налаштуваннях програми. Ці ефекти можуть бути як простими - наприклад, плавне поява кадру - так і складними.
7
Встановивши красиві переходи між усіма елементами ролика, натисніть кнопку Play у вікні попереднього, щоб подивитися, як вибрані ефекти виглядають в готовому відео. Міняйте ефекти, додавайте вподобані і видаляйте невдалі, перетягуючи ефекти з панелі управління на шкалу вручну.
8
Слідкуйте за шкалою часу - співвідносите час показу ролика з часом вашого музичного трека.Закончіте монтаж кліпу створенням заголовка і титрів у відповідному розділі програми. Збережіть ролик в форматі wmv або avi.