Як підключити wifi точку.

Бездротова способи передачі інформації поступово витісняють провідний інтернет, так полюбився багатьом користувачам. Немає нічого дивного в тому, що все більше і більше людей воліють бездротові технології. По-перше, можливість доступу в інтернет практично в будь-якій точці країни і за її межами сама по собі дуже приваблива. По-друге, навіть у локальній зоні своєї квартири або будинку набагато зручніше користуватися ноутбуком без наявності дроти, фіксуючого місце положення персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптер
  • Wi-Fi роутер
Інструкція
1
Для створення власної Wi-Fi точки вам знадобиться роутер або адаптер бездротового зв'язку. Якщо у вас вже є комп'ютер, підключений до інтернету, то ви можете заощадити, створивши точку доступу Wi-Fi з його допомогою.
2
Встановіть адаптер Wi-Fi в комп'ютер в слот PCI або роз'єм USB (це залежить від типу адаптера). Встановіть необхідні драйвери і програмне забезпечення, яке поставляється в комплекті з пристроєм. Запустіть його, знайдіть пункт «створення точки доступу». Якщо такого немає, то шукайте «Wireless mode configurations» або «AP mode». Активуйте точку доступу, попередньо вказавши її ім'я, тип шифрування і пароль.
3
Якщо можливості створення точки доступу за допомогою комп'ютера у вас немає, то придбайте Wi-Fi роутер. Підключіть його до кабелю, що надається провайдером в Internet порт. Підключіть ноутбук до роутера за допомогою мережевого кабелю в будь-який з портів LAN. Відкрийте настройки роутера, ввівши в адресному рядку браузера http://192.168.0.1.
4
Встановіть пароль на ваш Wi-Fi Роутер. Відкрийте настройки інтернет з'єднання і введіть параметри, відповідні вимогам провайдера.
5
Відкрийте настройки Wi-Fi точки доступу. Введіть ім'я майбутньої мережі, варіант шифрування даних і пароль для неї.