Як знайти гаманець. де може загубитися кашелек.

Ви спізнюєтеся на роботу, бо не можете знайти гаманець? Ви абсолютно не в силах згадати, коли востаннє його бачили? Удвічі прикро, якщо в гаманці зберігалися всі готівкові, банківські картки та посвідчення водія. Використовуйте всі своє розсудливість і пам'ять, щоб, не гаючи часу, знайти дорогоцінну пропажу.
Інструкція
1
Перевірте кімнати свого будинку, які ви тільки що відвідали. Подивіться в очевидних місцях. Перегляньте там, де гаманець міг би бути. Не варто в паніці переривати купу одягу і вивертати всі кишені і сумки. Замість цього просто озирніться навколо, щоб побачити, чи є гаманець на виду.
2
Шукайте гаманець в тому місці, де він має бути або де він зазвичай лежить. Загляньте в повсякденну сумку або борсетку, в кишеню своєї вчорашньої куртки або брюк, в нагрудну кишеню свого піджака. Переконайтеся, що ви просто забули про гаманець. Іноді речі лежать там, де ви їх завжди залишаєте.
3
Перевірте на собі. Це звучить нерозумно, але ви можете забути, що поклали гаманець в кишеню або сумку. Перевірте ці очевидні місця ще раз, навіть якщо ви це вже зробили.
4
Перевірте кишені куртки, пальто або брюк на предмет дірок. Може, гаманець просто провалився в підкладку вашого плаща або сумки.
5
Тепер ви знаєте, що гаманця точно немає в будинку. Уважно дивіться в під'їзді, навколо вашого будинку, у вашому автомобілі. Якщо у вас є гараж, пройдіть навколо нього і вивчіть кожен міліметр всередині. Будьте уважні і прискіпливі до себе. Поверніться назад і подивіться в більш ймовірних місцях, навіть якщо ви не пам'ятаєте, що там проходили.
6
Створіть список місць, які ви вже перевірили, щоб не повертатися до них знову. Гаманець - досить об'ємний предмет. Можливо, ви щось упустили з місць пошуку. Рідко губляться гаманці з кишень і борсеток. До речі, проста прибирання в квартирі і навколо неї цілком може виявити пропажу. Якщо ні, ну, принаймні, ви прибралися!
7
Згадайте останнє місце і час, коли ви тримали в руках свій гаманець. Чи були ви в ресторані або в супермаркеті? Повторюючи свої дії після цього, можливо, ви механічно прийдете до своєї пропажу. Такі речі зазвичай відбуваються, коли ми знаходимося на автопілоті і відволікаємося.
8
Обдзвоніть людей і місця, які ви недавно відвідали. Зателефонуйте друзям, на роботу, в ресторан і т.д. Вони можуть знайти вашу пропажу, але ніяк не ідентифікувати її з вами.
9
Заручившись допомогою інших, ви підвищуєте ваші шанси на виявлення гаманця. Ви навіть можете помістити оголошення в місцевій газеті. Шанси, що повернуть гроші, малі, але ось отримати назад свої документи цілком реально.
10
Розгляньте можливість того, що гаманець був вкрадений. Не турбуйтеся і не панікуйте. Якщо є підстави, можна звернутися в поліцію. Вони зобов'язані прийняти заяву про крадіжку. Хоча шанси відшукати гаманець досить малі. При підозрі на крадіжку, негайно зателефонуйте в банк і заблокуйте свої банківські картки. Документи ж можна відновити.
11
Остання надія: закрийте очі. Розслабтеся і заспокойтеся. Потім відновите спроби пошуку. Зі свіжою головою яке загубилося гаманець набагато легше знайти.
12
Якщо всі спроби виявилися безрезультатними, залишається тільки один вихід: замінити гаманець. Негайно йдіть в магазин і купіть собі новий, красивий і модний гаманець. Це згладить розчарування і стрес.