Як почистити фільтр в пральній машині. Як почистити лимонною кислотою пральну машину.

Автоматичні пральні машинки міцно увійшли в побут практично кожної сім'ї. Вони значно полегшують працю домогосподарки і практично не вимагають обслуговування. Але все ж через якийсь час автоматика може почати скаржитися, а прання перериватися. Найбільш часта причина - засмічення фільтрів . Виробник радить в такому випадку звертатися до фахівців, але почистити фільтр в пральній машині цілком під силу і звичайній людині.
Інструкція
1
Насамперед, відключіть подачу води до машинки і відключіть її від електричної мережі. Бажано також почекати деякий час, хвилин 10-15, оскільки в деяких моделях є вузли, які повністю обесточиваются тільки по закінченні цього времені.Отсоедініте від каналізації зливний шланг і покладіть його в таз або іншим способом опустіть його якомога нижче, щоб злити що залишилася в ньому воду.
2
З'ясуйте з інструкції до машині, де розташована заглушка водяного фільтра. Найчастіше виробник має її за пластиковою фальшпанелью в нижній частині лицьового боку машини. Акуратно потягніть панель на себе, щоб вийняти її з пазів. Не застосовуйте при цьому великих зусиль, інакше ви можете пошкодити кріпильні елементи кришки. Приберіть поки кришку в сторону. Знайдіть кришку фільтра - вона робиться круглої форми і має спеціальну форму для того, щоб її простіше було обхопити пальцями.
3
Далі вам може знадобитися ганчір'я для підлоги. Викладіть її валиком на підлозі у вигляді півкола, замикаючи таким чином місце навколо фільтра. Справа в тому, що в фільтрі залишається деяка кількість води, і при відкритті фільтра вона виливається на підлогу.
4
Викриття кришку фільтра, обертаючи її проти годинникової стрілки. Огляньте отвір, що відкрився і видаліть звідти всі сторонні предмети. Почистити фільтр в пральній машині можна за допомогою кухонної губки, використовуючи її жорстку сторону. Перевірте так само стан крильчатки водяного насоса, яка розташовуватиметься в глибині, і видаліть з неї можливі забруднення.
5
Зберіть фільтр в зворотному порядку. Закрийте декоративну кришку. Після цього підключіть назад зливний шланг і електрику, включите подачу води.