Як зробити анкету для дівчаток. Питання для анкети для дівчаток.

Анкета для дівчаток - це простий і цікавий спосіб побільше дізнатися про своїх друзів і зберегти пам'ять про них на довгі роки. Зараз ти дізнаєшся як зробити яскраву і барвисту анкету.
Вам знадобиться
  • Зошит або альбом, кольорові ручки і фломастери, вирізки з журналів, наклейки, клей, ножиці, фотографії.
Інструкція
1
По-перше, вибери красиву товсту зошит або альбом. Ти сама можеш прикрасити її, наклеївши на обкладинку фотографії або вирізки з журналів, а потім закріпивши все це скотчем. Завдяки цьому, твоя анкета стане не тільки красивою, але і міцною.
2
По-друге, запам'ятай, перша сторінка належить господині анкети. Тут ти можеш написати про себе, наклеїти фотографію, розповісти про свої розваги і хобі. Не забувай про маркери і фломастерах, роби кожну сторінку яскравою.
3
По-третє, найважливіше - питання. Їх ти можеш написати на наступній сторінці, після своєї, або на кожній сторінці для друзів (це зручно, але займе багато часу) Обов'язково почни список питань з імені, дати народження, адреси і телефону. А потім можеш питати все, що захочеться ... Наприклад, про улюблений фільм, акторів, музику, захоплення, батьків, домашніх тварин. Можеш навіть задати декілька каверзних запитань)) Знову ж таки, прикрашай сторінки наклейками і вирізками і не забудь попросити друзів, не тільки відповісти на запитання, а й красиво оформити свою анкету.
4
По-четверте, наповни анкету різною цікавою інформацією та конкурсами, щоб твоїм друзям було не нудно її заповнювати. Наприклад, додай рубрики: "А чи знаєш ти ...?", "Секрет" (загнив кут сторінки, щоб вийшов конверт і нехай кожен покладе туди маленький сюрприз), "Інтерв'ю" (всі зможуть задати тобі будь-яке питання), "Домашні тварини "та ін.
5
Красива анкета навіть через багато років, буде нагадувати тобі про твої друзях, і ти з посмішкою будеш згадувати яскраві моменти твого дитинства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=haUeEZ0kqko
Корисна порада
1.Отдел велику кількість сторінок для друзів. 2. Роби анкету яркой.3. Задавай цікаві питання, але їх не повинно бути занадто багато.