Як вирізати шматочок з відео.

Для різних презентацій, відео-добірок і роликів вам можуть знадобитися окремі кадри з об'ємних відеозаписів - з фільмів, рекламних роликів, телепередач, новинних репортажів, та інших записів. Крім того, вміння отримувати окремі шматочки з відеофайлу допоможе вам в тому випадку, якщо вам захочеться відредагувати запис, зняту власноруч - в процесі монтажу автори нерідко відчувають потребу у видаленні невдалих кадрів.
Інструкція
1
Для вирізання окремих частин відеофайлу найкраще використовувати безкоштовну та просту в освоєнні програму Virtual Dub. Скачайте і запустіть програму, а потім в меню File виберіть опцію Open video file.
2
Завантажте відеозапис, з якої вам необхідно витягти фрагмент. Потім в меню виберіть вкладку Video і виберіть опцію Direct stream copy. Після цього зробіть те ж саме у вкладці Audio - відкрийте її і виберіть опцію Direct stream copy.
3
Зверніть увагу на вікно перегляду завантаженого вами відео. У нижній частині програми ви побачите тайм-лайн відеозапису, а також кнопки управління файлом. Натисніть кнопку програвання, щоб відстежити, з якого кадру починається фрагмент, який потрібно вирізати.
4
Знайшовши даний кадр, зупиніть відтворення, вручну за допомогою курсору миші встановіть повзунок точно на місце кадру і натисніть кнопку пошуку ключового кадру, щоб відрегулювати місцезнаходження повзунка. Тепер на нижній панелі інструментів натисніть кнопку Home, щоб визначити вибраний кадр початком фрагмента.
5
Після цього знову натисніть кнопку відтворення і переглядайте відео доти, поки не побачите кадр, яким повинен закінчитися обраний фрагмент.
6
Знову натисніть кнопку пошуку ключового кадру, а потім натисніть кнопку End - таким чином, ви встановите кінець фрагмента, і побачите, що на загальній лінії програвання ваш фрагмент виділився більш темним кольором. Натисніть Delete, і уривок буде вирізаний. Потім збережіть файл у форматі AVI.