Як зупинити друк.

Досить багато людей стикалося з такою ситуацією, коли по випадковості на друк відправлялися непотрібні документи. Для економного людини це може стати проблемою, адже покупка або заправка картриджа сьогодні коштує недешево. Для скасування або поновлення друку ви повинні мати доступ до «Управлінню принтерами». Щоб скасувати друк зайвих аркушів, ви можете використовувати наступні способи.
Інструкція
1
Для початку ви можете скористатися самим елементарним способом - натиснути на спеціальну кнопку «Скасування», розташовану на передній або верхній панелі принтера. Якщо ця дія скасувало друк , то пробувати інші способи немає потреби.
2
Деякі принтери скасовують друк при відключенні від електромережі. Тому, відключивши принтер, зачекайте пару хвилин, а потім заново його включите.
3
В тому випадку, якщо ви досі не зупинили друк , то ви можете спробувати ще один спосіб. Спершу натисніть на меню «Пуск», далі відкрийте «Панель управління» - «Обладнання та звук». У новому вікні двічі клацніть на пункт «Принтери». Потім, натиснувши на модель вашого принтера, підтвердіть вибір. У списку, знайдіть зайвий документ і натисніть на кнопку «Скасувати».