Як вставити флеш-банер. Як вставити флеш панораму на в сторінку html.

Процедура вставки в сторінку баннера , виконаного з використанням флеш-технологій, мало відрізняється від аналогічної процедури для звичайного графічного баннера . Нижче наведений опис послідовності дій з розміщення флеш- баннера в HTML-код сторінки сайту.
Інструкція
1
Першим кроком повинна стати завантаження флеш- баннера на сервер вашого сайту. Зробити це найпростіше за допомогою файл-менеджера системи управління вашим сайтом або панелі адміністрування хостингу. Але можна скористатися і спеціалізованою програмою - ФТП-клієнтом. Таких програм в платному і безкоштовному варіантах можна знайти чимало в мережі, але вони зажадають настройки, освоєння і введення паролів і адрес ФТП-сервера. Тому використання файл-менеджера для переміщення файлів між вашим комп'ютером і сервером предпочтітельней.В деяких випадках рекламодавці воліють зберігати файли банерів на своїх серверах. Тоді цей крок вам, природно, треба пропустити.
2
Потім слід підготувати код для вставки в сторінку вашого сайту. Як правило, рекламодавець разом з банером надає і HTML-код, необхідний для його відображення в сторінці. Це може бути код «в чистому вигляді», або вставлений в сторінку-зразок. У другому випадку вам треба відкрити цю сторінку (файл з розширенням htm або html) в будь-якому текстовому редакторі і знайти частину коду, яка починається з тега . В повному вигляді вона може виглядати, наприклад, так:Вам потрібно переконатися, що адреса баннера в цьому коді відповідає тому, куди ви помістили файл з розширенням swf на попередньому кроці. При необхідності - змініть його в коді. Зазвичай це потрібно робити в двох місцях: - знайдіть тег
3
Тепер потрібно відкрити вихідний код сторінки, вибраної для вставки баннера . Зробити це найпростіше в редакторі сторінок системи управління сайтом - відкрийте його, знайдіть потрібну сторінку і перемкніть редактор з режиму візуального редагування в режим редагування html-кода.Еслі системи управління сайтом ви не використовуєте, то можна скачати файл з вихідним кодом сторінки і відкрити його в текстовому редакторі. Для скачування скористайтеся тим же інструментом, що і для закачки флеш-файлу в першому шаге.Открив вихідний код сторінки, знайдіть місце, в якому ви хочете бачити банер і вставте скопійований блок коду. Потім залишиться тільки зберегти зроблені зміни в коді сторінки. Якщо сторінка була завантажена з сервера - завантажте її назад.