Як скласти резюме, якщо немає досвіду.

Кожна людина раз стикався з проблемою складання резюме , не маючи при цьому досвіду роботи. Зробити це досить легко, головне - проявити трохи терпіння і кмітливості. В резюме демонструється не тільки ваш попередній досвід роботи, а й цілі, завдання, які ви ставите перед собою. З перших днів навчання ви можете додавати інформацію, яка свідчитиме про ваші навички, знаннях і можливостях. Для того щоб написати резюме , ви повинні пам'ятати про основні пункти, які необхідно розкрити.
Інструкція
1
Почати резюме потрібно з контактною інформацією: ПІБ, дата народження, адреса, номер телефону або e-mail.
2
Образованіе.Заполняя даний пункт, слід пам'ятати про те, що освіта перераховується в зворотному хронологічному порядку. Тобто, починаючи з останнього отриманої освіти, ви пишете назву навчального закладу, його адреса, період навчання, спеціальність, на яку ви надходили і тему дипломної роботи. Якщо ви брали участь у різних конкурсах, конференціях або олімпіадах, то ви також можете вказати їх в резюме .
3
Досвід работи.В даному випадку, ви можете доповнити резюме інформацією про практичну або навчальної діяльності, яка безпосередньо відноситься до обраної професії. Наприклад, в тому випадку якщо ви закінчили школу з поглибленим вивченням певного предмета - вкажіть його. Якщо ви брали участь у спортивних змаганнях і домоглися в них значущих результатів, або відвідували різноманітні заняття або гуртки, то відзначте це в резюме .Необхідно вказати всю інформацію, яка свідчила б про ваш потенціале.Еслі ви займалися благодійною діяльністю або добровільно працювали в різних організаціях, розкажіть про це, адже це покаже вас як ініціативного, комунікабельну людину.
4
Навикі.В цьому пункті потрібно вказати всі здібності і навички, якими ви володієте. Як приклад ви можете використовувати такі вміння: впевнений користувач ПК, знання іноземної мови, лідерські якості, товариськість, гнучкість розуму, грамотність, уважність і т.д.
Зверніть увагу
• Резюме потрібно заповнювати в діловому стилі. • Обсяг не повинен перевищувати однієї сторінки. • Чи не оформляйте резюме рамками, а тим більше метеликами і квіточками.