Як залучити гроші по фен-шую.

За багато століть людству вдалося навчитися управляти енергіями - посилювати і поглиблювати позитивну і послаблювати, пом'якшувати негативну. Сьогодні всім відомо, що гроші мають свою енергетику, якою також можна управляти - притягати, залучати. А, значить, регулювати такі поняття, як достаток, забезпеченість, багатство. Китайське вчення фен-шуй практикує кілька способів залучення грошей. Серед них є такі прості і доступні і одночасно успішні та ефективні, що люди, які скористалися ними, жалкують лише про одне - що їм не було відомо про них раніше.
Інструкція
1
Визначте за допомогою компаса в своєму житлі зону Багатства - вона знаходиться в південно-східній частині. В цьому секторі повинні панувати дві стихії - Вода і Дерево. Увага: панувати, але не пригнічувати один одного. Одне із золотих правил фен-шуй - дотримання міри в усьому. Тепер вам належить активізувати цю зону.
2
Поставте в зону Багатства живе деревце - Красуля, більш відоме під назвою грошового дерева або толстянки. Майстри фен-шуй кажуть, що підійде і будь-яке інше рослина, листя якого нагадують монетки. Не підійде тільки кактус. Якщо зона Багатства у вашому будинку розташована в місці, де неможливо вирощувати живе деревце, не турбуйтеся, згодиться й намальоване. Намалюйте його самі. Замість листя зобразите купюри і монети, оформите в рамочку і повісьте на стіну. Символ фен-шуй готовий, незабаром він почне працювати на ваше матеріальне благополуччя.
3
Наповніть зону Багатства дерев'яними фігурками. Ви можете їх купити у спеціалізованому магазині, а можете зробити самі. У справу можуть піти коріння, дощечки, гілочки і т.д. Підключіть фантазію. Головна умова - падлюка повинні вам подобатися, не повинні дратувати. Доповніть зону різними мобилями - «музикою вітру», фігурками сміється Будди, полудракона-получерепахі, триногий жаби з монетою в роті. Доречними будуть також шкатулка, наповнена коштовностями, скарбничка та інші штучки, пов'язані з грошима і багатством.
4
Далі активізуйте стихію Води - чи не найголовніший символ багатства в фен-шуй. Водночас Вода є дуже потужною стихією, і якщо з нею переборщити, вона почне пригнічувати Дерево. В даному ж випадку має бути присутнім ідеальне рівновагу. Пам'ятаючи про те, що в фен-шуй багато умовно, включите інтуїцію - тільки вона може підказати вам ідеальне співвідношення Води і Дерева. Ви повинні відчувати комфорт, перебуваючи в оточенні розставлених в зоні Багатства речей. Заведіть акваріум. Поселите в ньому 9 рибок. Риба в Китаї вважається символом достатку, що подвоює свою потужність у поєднанні з водою. Якщо у вас немає часу доглядати за акваріумом, поставте в зоні Багатства будь посудину з водою і не забувайте регулярно доливати свіжу (добре помістити в посудину срібну штучку, яка забезпечить чистоту води). Якщо і це вас утруднить, повісьте на стіну картину, картинку або фотографію з зображенням води (тільки не водоспад, ниспадающая вода «змиє» прийдешнє багатство).
5
Простежте, щоб була дотримана колірна гамма зони Багатства. Дерево уособлює зелений колір, Воду - синій, ліловий, фіолетовий, чорний. Універсальним кольором багатства і достатку в Китаї вважається поєднання синього і червоного кольорів. Підключайте креатив, творите, придумуйте, комбінуйте. Не забувайте, що фен-шуй - красиву мову символів.
Вже багато століть люди помічають, що події їхнього життя багато в чому визначаються оточуючими предметами. Китайці привели ці спостереження в систему, утворивши вчення фен-шуй. Його вивчення вимагає серйозної підготовки, тому за допомогою можна звернутися до професіоналів. Але основні правила ви можете освоїти самостійно.
Інструкція
1
Приведіть у порядок свій будинок, узгодивши значення і присутність 5 стихій: води, вогню, землі, дерева і металу. Поставте в південно-східній області житла квадратний або прямокутний акваріум, цей атрибут повинен принести у ваше життя спокій. Встановивши в спальні або вітальні камін, ви забезпечите тепло в сімейних відносинах. Використовуйте круглі світильники і високо повішені люстри. Слідкуйте за справністю електроприладів, зламана техніка приносить у відносини розбіжності.
2
Правильно розвісьте по будинку дзеркала, їм в фен-шуй надається велике значення. Ні в якому разі не встановлюйте їх навпроти ліжку, а тим боле над нею - це вкрай негативно впливає на сексуальне життя. У будь-якому іншому місці намагайтеся повісити дзеркало таким чином, щоб ви бачили своє відображення вище голови, що залишає простір для ідей. Не встановлюйте їх один навпроти одного і біля дверей. Самі дзеркала завжди повинні бути чистими, не запиленими.
3
Організовуючи обстановку квартири, не намагайтеся фанатично виконувати всі рекомендації фен-шуй. Житло має бути оснащено таким чином, щоб вам було простіше згуртувати членів родини, при цьому залишаючи кожному територію для особистого простору. Пам'ятайте, що покупка якогось рекомендованого атрибута не допоможе вам поліпшити своє життя, якщо загальна обстановка суперечить досягненню цілей.
4
Очистіть свій особистий і робочий простір від усього зайвого. Це приверне у ваше життя потік новий придбань. Навчіться віддавати, і це допоможе принести в своє життя щось нове.
5
Залучаючи в своє життя любов, організуйте спеціальну зону, наприклад спальню. Повісьте на стіну картину півоній або красивих пейзажів. Уникайте зелено-блакитних холодних тонів в оформленні. Любов оберігається стихією землі, тому постарайтеся соответствующе прикрасити кімнату. Для цього підійдуть камені і кристали. Поставте недалеко від себе парну фігурку птахів: голубів або лебедів.
6
Намагаючись залучити в своє життя удачу, не забувайте і про власний гардеробі. Віддавайте перевагу натуральним тканинам яскравих кольорів в поєднанні з чорним або білим. Відмовтеся від класичних блакитних джинсів, в усякому разі, вибирайте інше забарвлення. Людям, що прагнуть до любові, варто звернути увагу на червоний одяг і на поєднання зелених тканин з ніжно-рожевими. Кар'єристам підійдуть жовті, бежеві, сірі і чорно-білі костюми.
7
Заведіть домашнього улюбленця, якщо у вас є така можливість. Це дозволить залучати гарну енергію в будинок в той час, коли вас немає вдома. Слідкуйте за станом рослин - вони не повинні бути засохлими, інакше в житті утворюється складний застійний період.