Як укладати плитку на підлогу.

В наш час для облицювання стін і статі використовуються різні види плитки. Плитка кріпиться на поверхню цементним розчином, спеціальними клеями або мастиками. Самим універсальним, надійним і довговічним є цементний розчин, він підходить для укладання будь-яких видів плитки, на будь-які поверхні. Якщо клеїти на мастики і клеї, часу піде менше, але плитка не буде довго триматися.
Вам знадобиться
  • - штукатурна лопатка
  • - лінійка
  • - рівень
  • - весок
  • - шпатель
  • - цементний розчин
Інструкція
1
Підготуйте підлогу. Вирівняйте, залийте бетоном. Дочекайтеся, поки бетон засохне, на це буде потрібно 1-2 дні.
2
Перед тим як приступити до укладання плитки, необхідно зробити розмітку за допомогою рівня і олівця. Спочатку ідеально рівно укладається одна плитка, а потім по ній укладаються всі інші, тому дуже важливо укласти першу плитку максимально рівно.
3
Покладіть цементний розчин, а потім вже зверху укладайте плитку. Сохне така плитка близько тижня.
4
Після висихання заштукатурьте Прогаль між плитками. Через 5-6 годин протріть підлогу вологою ганчіркою, відтираючи зайву мастику. Підлоги готові!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UDtadOZ8kfY
Зверніть увагу
При укладанні плитки на підлогу рекомендується використовувати тільки цементний розчин, інакше плитка незабаром відвалиться або полопається, коли ви будете на неї наступати.
Корисна порада
Плитку перед наклеюванням можна замочити у воді на 8 годин, для збільшення міцності. Але це можна проробляти далеко не з усієї плиткою, це залежить від виробника та складу плитки.