Як відтворити двд.

DVD - один з найпопулярніших форматів відтворення різних відеозаписів. Цей формат відрізняється високою якістю, гарною передачею кольору і звуком у форматі Dolby Digital 5.1. При створенні DVD-фільмів використовується стиснення MPEG2, завдяки якому обсяг стандартного DVD-диска не перевищує 4,7Гб. Залежно від типу розміщення даних на диску, DVD-диски бувають двох і тришарові, а також двосторонні, і відповідно змінюється їх обсяг.
Інструкція
1
Для того щоб відтворити на комп'ютері DVD-диск, вам буде потрібно CD-привід, який читає диски даного формату, а також вам потрібно буде встановити на комп'ютер спеціальні кодеки. Відтворювати відео можна як за допомогою DVD-декодера, так і програмним шляхом.
2
Якість звуку ви можете вибрати самі, відповідно до своїх можливостей - це можуть бути як звичайні стереоколонки, включені до відповідного вхід звукової карти, так і дві пари колонок, якщо їх підключення підтримується вашим обладнанням.
3
Для найбільш якісного відтворення DVD продуктивність комп'ютера повинна бути достатньо високою, щоб відтворювати 25 кадрів в секунду (PAL) або 30 (NTSC). Ваш процесор повинен видавати частоту не менше 266 МГц, а відеокарта повинна апаратно підтримувати режим Overlay, який потрібен для особливої глибини квітів на екрані (24 біта).
4
Якщо технічні параметри комп'ютера підтримують відтворення DVD, вам залишається вибрати програму-програвач. У різних програвачів є свої переваги і свої недоліки, і ви можете вибрати серед них найбільш підходящий для себе.
5
ATI DVD Player відрізняється простим інтерфейсом, якісним стереозвуком і швидкодією. Після нього одним з найпопулярніших програвачів вважається Power DVD, який забезпечує відмінну якість відтворення ваших файлів і фільмів, має просте управління, а також відрізняється великою кількість налаштувань і можливостей.
6
В цьому плеєрі ви можете промотувати відео з різною швидкістю, відтворювати його покадрово, захоплювати кадри і зберігати їх в графічному форматі, і багато іншого. Також існують і інші, менш поширені програвачі (Win DVD, Varo DVD, та ін.) - При бажанні ви можете порівняти їхні можливості.