Як мити Керхер.

Karcher - техніка для прибирання знаменитої торгової марки, яка випускає минимойки, миття підлоги, пилососи та багато іншої техніки, що полегшує життя. Багатьох автолюбителів залучають минимойки, але от саме вони і провокують виникнення запитань "Як мити Керхером? ". Не варто сподіватися, що машина для мийки вимиє все за вас, це далеко не так. Насправді процес миття автомобіля мінімийку на практиці нічим не відрізняється від звичного всім миття автомобіля ганчірочкою і водою.
Інструкція
1
Якщо у вас є засіб для безконтактної мийки (з реагентами), додайте його в спеціальний резервуар в мінімийку. Засіб можна купити в будь-якому автомобільному магазині, тільки от його ціна досить висока, тому можете помити і без нього. Змочіть весь автомобіль, включивши Керхер на повну потужність, так ви досягнете часткового видалення бруду.
2
За допомогою губки помийте кузов автомобіля з використанням шампуню. Якщо ви використовували засіб для безконтактної мийки, терти губкою не потрібно. Цей засіб містить реагенти, які самі з легкістю роз'їдають навіть самі застарілі забруднення.
3
Обполощіть автомобіль Керхером. Можете не включати прилад на всю потужність, адже бруд вже і так отмокла. А митті сильним тиском без особливої потреби не кращим чином позначається на стані покриття автомобіля. До речі, якщо у вас стара машина, і місцями утворилася корозія, намагайтеся уникати обробки цих місць потоком води з високим тиском.
4
Протріть сухою ганчірочкою кузов автомобіля, щоб уникнути розлучень і висохлих слідів від крапель води. Якщо у вас є віск для полірування кузова, скористайтеся ним. Після обробки воском або поліролью автомобіль буде сяяти як новий.
Корисна порада
Для безконтактної мийки підходять найпотужніші прилади. Якщо бруд залишилася після миття шампунем, значить, вам слід використовувати губку крім миття Керхером.