Як поміняти дозвіл в грі. Як налаштувати гру під дозвіл екрана.

В будь сучасною комп'ютерною грі є можливість змінити дозвіл екрану. Завдяки цьому можна синхронізувати його з тим, що встановлено як монітор. Ви так само можете зробити дозвіл вище необхідного, щоб поліпшити якість картинки, або нижче - це підвищить продуктивність комп'ютера. Для цього вам необхідно змінити певні настройки гри через спеціальний інтерфейс.
Вам знадобиться
  • 1. Персональний комп'ютер.
  • 2. Комп'ютерна гра.
Інструкція
1
Для початку подивіться в папці з грою чи немає там файлу з назвою, на кшталт "cofig.exe", "configure.exe", "setting.exe" або "setup.exe". Такі назви зазвичай мають файли, що запускають меню ігрових настройок без запуску самої гри. В розділі під найменуванням "відео" або "графіка" виберіть необхідне вам дозвіл і збережіть зміни.
2
Якщо такого файлу немає, запустіть саму гру. У який з'явився інтерфейсі виберіть меню "настройки". Там будуть представлені різні розділи: настройка звуку, управління та параметри відео. Вибравши настройки графіки, встановіть бажане дозвіл і збережіть результат.
3
Дозвіл також можна змінити вручну, не використовуючи спеціальні інтерфейси. В папці з грою зазвичай мається файл з назвою "config.ini", "setting.ini" і т.д. Його можна відкрити за допомогою блокнота і знайти розділ з настройками графіки. У ньому можна переписати дозвіл з обраного на необхідне (наприклад, з 1024х768 на 1920х1080). Після цього закрийте файл, зберігши зміни.
Зверніть увагу
Якщо зміну налаштувань робити під час ігрового процесу, гра може автоматично перезавантажити рівень, і ви почнете з останнього збереженого моменту. Тому краще міняти дозвіл перед тим, як безпосередньо грати.
Корисна порада
Для перегляду та зміни додаткових параметрів, пов'язаних з дозволом в іграх, зайдіть в настройки драйвера вашої відеокарти.