Як поміняти паливний фільтр ваз. Як міняти паливний фільтр на ваз 2109.

Періодичність заміни паливного фільтра в автомобілях з інжекторними двигунами знаходиться в прямій залежності від якості палива, що заправляється. Якщо бензин, що купується вами на АЗС, задовільної якості, то фільтр може служити досить довго (50 000 - 60 000 км пробігу). Але якщо автомобілісту не пощастило при заправці паливом, то фільтр засмітиться набагато раніше, можливо, що після пробігу декількох тисяч кілометрів буде потрібно його замінити.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 10 мм.
Інструкція
1
Першим сигналом про майбутню заміну фільтра тонкої очистки палива служить поява перебоїв в роботі мотора при руху автомобіля на високій швидкості.
2
Не чекаючи того моменту, коли машина взагалі перестане заводитися, поміщаємо її на оглядову яму і знаходимо знизу, в районі розміщення паливного бака, паливний фільтр.
3
Перше, що необхідно зробити - це скинути тиск в паливопроводі.
4
Потім від фільтра від'єднуються дві трубки, які фіксуються на його наконечниках за допомогою гайок або автоматичних затискачів.
5
Відвівши трубки в сторону, ключем на 10 мм викручується болт, який стягує хомут, яким фільтр і кріпиться до кронштейну на кузові машини знизу.
6
Звільнився від кріплення засмітився фільтр замінюється новим. Після чого болтом затягується стяжной хомут і до фільтру приєднуються паливні трубки.
7
Після запуску двигуна і перевірки герметичності з'єднань паливопроводу, автомобіль готовий до подальшої експлуатації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zfkIAT2AFlg
Для правильної роботи агрегатів автомобіля потрібен постійний догляд за ними. Один з головних моментів роботи двигуна полягає в подачі до нього палива через бензиновий фільтр , який слід міняти кожні 15000-30000 кілометрів пробігу автомобіля.
Вам знадобиться
  • - ріжкові ключі на 10, 17, 19
  • - новий паливний фільтр
  • - оглядова яма або підйомник
  • - порожня ємність об'ємом не менше 0, 5 літра
Інструкція
1
Вимкніть масу акумулятора автомобіля, тим самим повністю знеструмивши його.
2
Візьміть ключі на 17 або 19, утримуйте фільтр , а ключем на 10 відверніть штуцер, що підводить до нього топліво.Будьте акуратні при відкручування штуцерів. Бензин через надлишкового тиску може бризнути і потрапити в очі. При необхідності замініть хомут кріплення паливного фільтр а новим.
3
В порожню ємність злийте залишки палива з штуцера і паливного фільтр а. Відверніть штуцер з іншого боку фільтр а. Знову злийте залишки палива в ємність. Ослабьте хомут кріплення фільтр а і витягніть його.
4
Встановіть новий фільтр , стежачи за правильністю його підключення. Стрілка на фільтр е означає напрямок руху палива в нім (від бензобака до двигуна).
5
Закріпіть фільтр хомутом. Прикрутите спочатку один, потім другий штуцер до фільтр у.
6
Перед першим запуском двигуна дочекайтеся, поки паливний насос повністю закачає бензин в фільтр . Після цього заведіть двигун.