Як відрегулювати сходження. регулювання сходження коліс на ваз 2109.

Порушення регулювань сходження передніх коліс автомобіля проявляються у вигляді підвищеного зносу протектора, утрудненого поворачивания керма, поява свистячого звуку з-під коліс при повороті машини направо або наліво. Вдобавок автомобіль втрачає стійкість на проїжджій частині, і управління ним стає більш складним, що вимагає від водія підвищеної концентрації уваги.
Вам знадобиться
  • - спеціальна лінійка,
  • - гайковий ключ на 13 мм,
  • - «Бобкова» ключ №1.
Інструкція
1
Перевірка кута сходження передніх коліс в даний час проводиться на спеціальних стендах, але ще не так давно подібну перевірку здійснювали самостійно на оглядовій ямі.
2
Виконувалася перевірка за допомогою спеціальної лінійки, якої вимірювалося відстань між передніми і задніми краями обода коліс, в точках їх максимального сходження і розбіжності, які розташовані горизонтально, на рівні, трохи вище кріплення рульових тяг, приблизно, посередині колеса.
3
У тих випадках, коли під рукою не виявлялося спеціальної лінійки, її робили самі, закріпивши штангенциркуль на відповідній за розміром дерев'яної рейці.
4
Якщо в ході перевірки кута сходження передніх коліс виявилися розбіжності від нормативу, то необхідно звільнити затяжку контргаек рульових наконечників і, обертаючи кермові тяги, як правило, розвідним сантехнічним ключем («Бобкова»), домогтися необхідної відстані.
5
Як приклад розглянемо регулювання сходження передніх коліс автомобіля ВАЗ "класичної лінійки", на якому відстань між переднім і заднім краєм обода коліс, дорівнює 2 мм. Але при вимірі з'ясувалося, що вказане відстань - 4 мм.
6
Тоді, звільнивши кермові наконечники способом, зазначеним вище, вращаем спочатку ліву рульову тягу проти годинникової стрілки доти, поки не зменшимо сходження до 3 мм, а потім вращаем праву рульову тягу, досягаючи нормативного сходження коліс, рівного 2 мм.
7
На вантажних автомобілях дана регулювання здійснюється ще простіше. Тому що їх рульове управління оснащено всього однієї поперечної рульової тягою з наконечниками, що мають праву і ліву різьбу. Звільнивши наконечники, і, обертаючи тягу, одночасно регулюється сходження обох передніх коліс.
Зверніть увагу
Кут сходження різний для різного типу автомобілів, щоб уточнити яким воно має бути, читайте керівництво по ремонту саме того автомобіля, на якому виконується подібна регулювання.
При русі по дорозі автомобіль повинен чітко тримати курс. Для цього призначено його рульове керування. Якщо ця умова не виконується, то в такому випадку утримати машину на трасі стає надзвичайно важко, що може привести до аварії. Слід регулярно перевіряти не тільки розвал-сходження , а й стан підвіски, тому що від цього залежить ваша і чуже життя на дорозі.
Вам знадобиться
  • - лінійка;
  • - спеціальний пристрій з телескопічних труб
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну горизонтальну площадку над оглядовою ямою або на підйомник. Регулювання сход розвалу самостійно є цілком здійсненним завданням. Перевірте рульове колесо. Переконайтеся, що при прямолінійному русі воно стоїть прямо, крім цього число оборот вліво і вправо повинно збігатися. Після установки автомобіля, перевірте тиск в шинах, доведіть його до необхідного значення, надійність кріплення рульового механізму і підвіски. Затягніть відпустити гайки і болти.
2
Обчисліть різницю відстаней між точками на ободі колеса спереду і ззаду його геометричній осі для визначення величини сходження коліс. Використовуйте для цієї операції лінійку або спеціальну ланцюжок з натяжним пристроєм. Зберіть інструмент з телескопічних труб, встановіть на нього шкалу і контрольні ланцюжка.
3
Замірте сходження. Встановіть для цього лінійку спереду між коліс так, щоб наконечники телескопічною трубки вперлися в боковини шин, при цьому ланцюжка повинні торкатися землі. Встановіть стрілку на шкалі в нульове положення, перекотіть автомобіль вперед, щоб лінійка виявилася ззаду геометричній осі коліс. Величину сходження визначте по стрілці. У разі відхилення від нормативів, відкоригуйте її. Для цього обертайте з'єднувальні муфти рульових тяг. По закінченню регулювання надійно затягніть контргайки.
4
Перевірте і відрегулюйте розвал коліс. Дана операція вважається більш складною, однак і вона проводиться самостійно. Підніміть автомобіль, щоб покришки не торкалися майданчика. Потім обчисліть точки рівного биття на їх боковинах. Поставте для цього твердий упор для руки і візьміть крейду. Піднесіть його до обертається колесу і відзначте виступаючі діаметрально протилежні елементи, спираючись на підставку. Після чого поверніть колесо, мітки повинні опинитися по вертикалі.
5
Повісьте поруч з колесом вантаж або прикладіть прямокутник. Різниця відстаней між його площиною або ниткою вантажу і верхньою частиною обода - величина розвалу. Він повинен відповідати інтервалу від 1 до 5 мм. В іншому випадку, його слід відрегулювати. Для цього додайте регулювальні прокладки між поперечною балкою і віссю важеля. Перевірте ваші регулювання, проїхавши кілька кілометрів по дорозі. Виконуючи сход розвал самостійно можна зберегти пристойну суму грошей, але краще це робити на спеціальних стендах в сервісі.