Як зняти двірники ваз. Як знімаються двірники з ваз2106.

Склоочисники, звані в народі «двірниками», в разі їх поломки, не зможуть повноцінно видаляти з поверхні лобового скла забруднення, які утворюються на ньому під час пересування автомобіля в умовах негоди: під час випадання опадів у вигляді дощу або снігу. Подібна несправність істотно знижує безпеку водіння і вимагає невідкладного ремонту.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
У зв'язку з чим, вихід з ладу «двірників» унеможливлює подальшу експлуатацію автомобіля. До речі, експлуатація машини з такою несправністю є прямим порушенням Правил дорожнього руху, що загрожує для водія штрафними санкціями з боку представників компетентних органів.
2
Пропонуємо вивчити демонтаж даного пристрою на прикладі проведення подібних робіт на автомобілі ВАЗ «десятого покоління» .Щоб зняти «двірники», необхідно в першу чергу від'єднати кабель « маси »від акумулятора.
3
Потім в задній частині моторного відсіку знімається накладка кузова, розташована трохи нижче вітрового скла.
4
Далі, там же, в районі розміщення головного гальмівного циліндра, а також з лівого боку, знімаються елементи шумоізоляції.
5
Якщо бачок омивача доставляє незручності в роботі, то звільніть його від кріплення, отстегнув застібку, і відведіть в сторону.
6
На цьому підготовчий етап закінчено, і тепер приступаємо до того, заради чого, власне, і затіяний ремонт.
7
роз'єднати електричну колодку склоочисника з джгутом, викручується болт кріплення мотор-редуктора.
8
Потім, відкрутивши гайки, звільняються від кріплення правий і лівий кронштейни щіткотримачів.
9
Тепер склоочисник повністю звільнений від кріплень і його можна витягти, попередньо розгорнувши на чверть обороту.
10
Все подальші дії залежать від того, що саме вийшло з ладу. Але в кожному разі, ремонт такого складного механізму набагато зручніше виконувати на верстаті, ніж під капотом машини.