Як створити сайт: покрокова інструкція.

Ви вирішили створити свій перший сайт , але не знаєте, як і з чого почати. Для його створення існує покрокова інструкція. Вона дуже проста, вам залишається уважно її вивчити і втілити в життя.
Інструкція
1
Тема і назва сайт а - це перше питання, яким задаються люди, які вирішили створити свій сайт . В першу чергу визначитеся яка тема цікава саме вам. Про що ви можете розмірковувати й говорити годинами? У кожної людини є своє хобі. У жінок це в'язання, здоров'я, діти. У чоловіків - спорт, ремонт, автомобілі, комп'ютери. Назва вашого сайт а повинно збігатися з його тематикою, ідеєю. Воно повинно бути легко запам'ятовується. Воно також може бути і «адресом сайт а» (www. ...).
2
Створення плану сайт а. Почніть створювати сайт на папері. Продумайте, які у вас будуть розділи, глави і статті. Як буде розташовано меню сайт а.
3
Вибір движка - дуже відповідальний і важливий момент. З платних добре зарекомендували себе: AMIRO.CMS, NetCat, 1С-Бітрікс, UMI.CMS. Якщо ж грошей у вас небагато, вам підійдуть відомі безкоштовні движки, такі як Ucoz, WordPress, CMS Joomla 1.5+, Drupal, Data Life Engine (DLE). Вони володіють всіма функціями. На них запросто можна побудувати великий портал або блог.
4
Купівля хостингу. Від хостингу залежить багато чого. Наприклад, якість індексації, швидкість роботи сайт а і ін. Перед покупкою обов'язково прочитайте про нього відгуки. Знайти їх можна на відповідних форумах. З усіх існуючих безкоштовних хостингів краще скористатися SpaceWeb.
5
Реєстрація домену. До неї необхідно поставитися серйозно. Домен - особа сайт а. Назви краще вибирати швидко запам'ятовуються, які будуть підходити за змістом до тематики. Реєструватися треба у офіційних реєстраторів. Ось деякі з них: Ru-center (nic.ru), RegPlanet.ru, Regge.ru, Reg.ru.
6
Установка движка. Тут проблем бути не повинно. Можете вибрати в мережі будь-який відео-урок, там все докладно розказано і показано.
7
Написання статей. Статті - це головне, для чого люди заходять на сайт . Написані вони повинні бути цікаво і якісно. Ви можете написати їх самі, замовити рерайтинг або копірайтинг. Якщо у вас на сайт е буде багато тексту, велика аудиторія вам гарантована.
8
Оптимізація сторінок. Існують способи, які допомагають оптимізувати ключові слова, щоб пошукова система вважала вашу статтю підходящої вимогу пошуку.
9
Створення карти сайт а. Карта сайт а потрібна пошуковим системам. Створити її можна за допомогою xml-sitemaps.com. просто впишіть адресу в рядок і натисніть «start» потім скопіюйте отриманий файл в корінь свого сайт а на хостингу.
10
Додавання сайт а в пошукові системи. У кожного пошукача існує форма додавання сайт а. Як тільки проект буде створений, додайте до цього рядка адресу. І пошукова система почне індексувати ваш сайт .
11
Купівля посилань. Це процеси, пов'язані з просуванням сайт ов в пошукових системах. Існує величезна кількість бірж посилань. Найпопулярніші: Linkfeed.ru, GoGetLinks.net, Liex.ru.
12
Подальше оновлення і підтримка сайт а. Ось ваш сайт готовий, наповнений матеріалом, на нього починають з'являтися посилання. Але не забувайте про його наповнення. Сайт постійно повинен оновлюватися. Намагайтеся частіше додавати нові відео, аудіо і тексти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AJ-AbdvNp4Q