Як зробити домофон.

Кодові замки, колись настільки популярні в багатоповерхових будинках, а також двері на клямці, яка закривається зсередини довели свою неефективність. Обчислити, який код на замку не складно - це видно по самим витертим цифрам, двері на клямки приносять незручність самим мешканцям та їх відвідувачам, які не можуть потрапити всередину без дзвінка по телефону. Тому, в більшості під'їздів зараз стоять домофонні системи.
Інструкція
1
Все нові будинки відразу оснащуються домофонами, а їх оплату включають у вартість житла, а в подальшому в єдині квитанції по оплаті. У «хрущовках» ж установка домофона - це справа, одноголосно прийняте всіма мешканцями під'їзду.
2
Обдзвоніть постачальників домофонних послуг. Їх адреси і телефони можна взяти в електронних довідниках. Дізнайтеся, чи надає конкретна фірма послуги з установки домофонів у вашому будинку, і якщо так, то поцікавтеся умовами, тарифами на установку, абонентську плату і вартість ключів. Також дізнайтеся, які пільги будуть надані саме вам, як організатору підключення. Багато фірм дають велику знижку організатору за виконану ним роботу, а робота не маленька.
3
Вам потрібно буде обійти мешканців з опитувальних листом в руках. Нехай в ньому будуть пункти про те, що не влаштовує мешканців у їхньому під'їзді. Найчастіше таких пунктів набирається пристойно. Потім потрібно буде поспілкуватися з кожним сусідом окремо на предмет установки телефону: це зручно, під'їзд завжди теплий, менше чужих буде, можна облаштувати під'їзд (за рахунок ЖЕКу) і зробити його затишним і так далі. Постарайтеся замотивувати їх на те, щоб вони і інших сусідів закликали до цього, так як, чим більше буде учасників установки, тим менше платити кожному.
4
Коли на вашій стороні буде близько 80% квартир, починайте збирати гроші. Уже на цьому етапі потрібно укласти попередній договір з домофонної компанією. Після збору необхідної суми, ви йдете в офіс компанії, оплачуєте роботу і матеріали, отримуєте і чекаєте, коли довгоочікувану двері вам поставлять.
5
Заздалегідь будьте готові до того, що так просто розлучатися зі своїми грошима не захоче розлучатися ніхто, тому заздалегідь підготуйте вагомі аргументи. До речі, статистика показує, що більшість з тих, хто спочатку відмовився від установки домофона, з часом починають шкодувати про це. Вихід для таких людей простий - їхати в офіс компанії та укладати договір на установку та підключення домофона в свою квартиру.