Як впоратися з істерикою.

Наші дні наповнені стресами. На роботі, вдома, на навчанні - скрізь ми стикаємося з ситуаціями, які виводять нас з рівноваги. Коли чаша терпіння переповнюється, здається зупинити істерику неможливо. Але способи, все-таки, є.
Інструкція
1
Як б не банально це звучало, коли відчуєте, що можете зірватися, починайте рахувати до десяти. Це дійсно допомагає. Вважайте повільно, намагайтеся при цьому глибоко дихати. За цей час перша агресія схлине, і ви почнете знову мислити тверезо.
2
Застосуйте психологічні техніки - уявіть собі своє обличчя під час істерики. Потренуйтеся перед дзеркалом. Вам подобається звіриний оскал, очі на викотив і помідорового кольору щоки? Ні? Тоді краще втихомирити свої емоції.
3
Коли істерика в розпалі, подумайте про те, як ви будете дивитися в очі оточуючим людям після того, як заспокоїтеся. Вряд чи - начальник, колега або викладач похвалить вас за таку поведінку. Можливо, сама істерика і забудеться, але осад залишиться точно. І ставлення до вас буде не як до діловій людині, а як до навіженому, непередбачуваного дитині. І підвищення в посаді, і п'ятірку в заліковку отримають ваші спокійніші товариші.
4
Якщо істерики стали частим явищем - запишіться на курси йоги. Спеціальні дихальні техніки, якими ви оволодієте там, допоможуть вам справлятися з не вчасно наринули почуттями.
5
Заведіть домашню тварину. Вченими давно доведено, що спілкування з кішкою або собакою допомагає зняти напругу, нормалізує тиск і заряджає позитивними емоціями.
6
А як зробити, щоб істерик не було взагалі? Для цього потрібно вчасно справлятися зі стресами. Є два способи. Перший - беріть приклад з індійських йогів і просто не напружуйтеся. Ставтеся до всього з вселенським спокоєм. Якщо це спосіб вам не підходить, є ще один - своєчасна розрядка. Займайтеся спортом, танцями, активними іграми. Спілкуйтеся з друзями, дітьми, коханими людьми. Намагайтеся проводити вихідні активно. Тоді накопичилися стреси будуть розтрачені разом з енергією, що пішла на ці корисні заняття. А ваші рідні та близькі будуть вам дуже вдячні за те, що ви, нарешті, провели з ними час.