Як змінити формат книги.

Змінити вихідний формат електронної версії книги можна різними методами. В даному випадку краще всього розглянути найбільш поширені формат и і можливі варіанти конвертації.
Інструкція
1
Найбільш поширений формат електронної книги - це простий текстовий файл ( формат .txt як правило, відкривається стандартним додатком Windows «блокнот» ). Переваги формат а в малому розмірі та в поширеною підтримці майже будь-якою системою. Для перегляду даного файлу не слід встановлювати будь-яких додаткових додатків не тільки на персональному комп'ютері, але і на КПК, сучасних мобільних телефонах, mp3 плеєрах і т.д. Він, як правило, є вихідним формат ом. Його найпростіше переносити в інші формат и, більш зручні, де є функція збільшення сторінок, зручно налаштовується і багато іншого, чого не вистачає блокноту.
2
Також поширеним формат ом є документ ( формат .doc). Для нього, особливо більш нової модифікації ( формат .docx) потрібна установка спеціального програмного забезпечення під назвою Word. Програма входить в комплект Microsoft Office. Для нормального функціонування підійде Microsoft Word 2007/2010 або навіть Microsoft Word 2003 (тільки оновлена версія). З блокнота перевести в цей формат дуже просто. Достатньо тільки виділити текст (одночасним натисканням ctrl + a), а потім копіювати/вставити (спочатку ctrl + c, потім ctrl + v) і книга в формат е .doc.
3
Для зручного читання книги з комп'ютера, достатньо часто використовується Portable Document Format ( формат .pdf). Відкривається файл за допомогою програми Acrobat Reader, і для переведення в нього з інших формат ов потрібен спеціальний конвертер. Для зручності можна встановити Universal Document Converter. Такий спосіб підходить майже для всіх використовуваних формат ів. Тобто переводити в будь формат спочатку краще з простого текстового файлу, або документа.