Як прибрати зайве з фотографії.

Кожному хоча б іноді хочеться прибрати з фотографії якийсь невдалий елемент, щоб вона набула більш привабливий вигляд. Володіючи сучасними графічними програмами, нескладно видалити з фотографії зайві об'єкти, поліпшивши її композицію і повернувши їй початковий задум, який, можливо, був зіпсований що з'явилися в кадрі предметом або об'єктом. Зробити це можна за допомогою простої і безкоштовної програми Inpaint, з якою впорається навіть починаючий користувач, який поки не вирішується скористатися Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Знайдіть програму в інтернеті, скачайте і встановіть її. Завдяки своєму невеликому розміру, програма встановлюється в лічені секунди, і відрізняється високою швидкістю роботи. Для того щоб встановити програму, розпакуйте архів з додатком для інсталяції, і запустіть додаток Setup.
2
Підтвердіть, що ви приймаєте ліцензійну угоду, натисніть «Далі», а потім вкажіть папку на системному диску, в яку буде встановлена програма. Після закінчення установки запустіть програму і завантажте фотографію, на якій ви хочете видалити деякі об'єкти.
3
Інтерфейс програми простий і зрозумілий - зліва від завантаженого фото знаходиться панель інструментів. Виберіть на панелі інструментів Lasso Tool, для зручності роботи збільште масштаб зображення, натиснувши «+», а потім акуратно виділіть обраним інструментом потрібний об'єкт.
4
Якщо об'єкт надто великий, його можна виділяти по частинах, кожного разу «накидаючи» ласо на малюнок, а потім видаляти. Після того, як фотографія придбає природний і закінчений вигляд, і вас повністю влаштує результат видалення зайвих фрагментів, збережіть фотографію, вибравши в меню «Зберегти як ...».
5
Якщо в процесі редагування ви допустили помилку, виберіть в меню опцію скасування останньої дії. Точно так само ви можете повторити випадково скасоване дію, повернувши його на місце.
«Фотошоп» - це справжнісінький віртуальний косметолог. Судіть самі, вам не потрібно ніяких косметичних засобів, щоб впоратися з висипом вугрів, набряками навколо очей, всюдисущими родимками та іншими дерматологічними напастями. Достатньо мати під рукою комп'ютер.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop (при написанні статті використовується русифікована версія CS5) і відкрийте в ньому необхідну фотографію: «Файл»> «Відкрити»> виберіть файл> «Відкрити». Бажано використовувати зображення з високою роздільною здатністю, щоб була добре видна текстура шкіри.
2
Створіть дубль фонового шару, а потім помістіть його в групу, для чого натисніть Ctrl + J, а потім Ctrl + G. Цей новий шар, який відображається в списку шарів як «Шар 1», ви будете використовувати, щоб розмити шкіру. Виберіть його, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Натисніть пункт головного меню «Фільтр»> «Розмиття"> "Розмиття по поверхні». Покрутивши повзунки «Радіус» та «ізогеліі», добийтеся ефекту згладженої шкіри, але уникайте змазаних країв і не зачіпайте елементи очей.
3
Створіть новий шар, натиснувши гарячі клавіші Ctrl + Shift + Alt + N, і перемістіть його вище «Шаруючи 1». Клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть «Параметри накладання», знайдіть меню, що випадає «Режим накладання» (воно знаходиться в області «Основні параметри») і встановіть там «Жорсткий світло». Ви будете використовувати цей шар, щоб змінити тональність і для додавання текстури на шкіру.
4
Переконайтеся, що у вас вибраний «Шар 2» і натисніть Shift + F5, щоб викликати вікно заливки. В поле «Використовувати» встановіть «50% сірого», «Режим» - «Нормальний», «Непрозорість» - 100%. Натисніть в головному меню «Фільтр»> «Шум»> «Додати шум», щоб уникнути ефекту пластикової шкіри. Клікніть «Фільтр»> «Розмиття"> "Розмиття по Гауса» і виставите в поле «Радіус» 1 піксель.
5
Активуйте інструмент «Піпетка» і виберіть найбільш підходящий, на ваш погляд, зразок кольору шкіри. Відкрийте вікно «Колір» (F6), увімкніть його меню, натиснувши на іконку із зображенням трикутника і вертикальних смуг в правому верхньому куті панелі, і виберіть «Модель HSB». Ці показники повинні бути на виду для виконання наступного кроку. Натисніть Ctrl + U, щоб викликати вікно «Колірний фон/Насиченість» і встановіть в ньому такі ж HSB-показники, як у вікні «Колір».
6
Виберіть «Групу 1» у списку шарів, клікніть «Шар»> «Шар-маска»> «Приховати все». Натисніть клавішу D на клавіатурі, щоб зробити основні кольори чорним і білим. Виберіть інструмент кисть »і встановіть в ньому наступні настройки:« Розмір »- залежить від розміру фотографії ,« Жорсткість »- 50%,« Режим »-« Нормальний »,« Непрозорість »- 100%,« Натиск »- 100%. За допомогою інструмента «Лупа» (гаряча клавіша Z) збільште зображення і білим кольором зафарбуйте необхідні ділянки шкіри. Не лякайтеся, якщо тон шкіри здасться неправильним.
7
Активуйте «Шар 2», клікніть Ctrl + U і у вікні встановіть такі настройки, щоб домогтися природного тону шкіри. Щоб зберегти результат, натисніть «Файл»> «Зберегти як»> виберіть шлях, вкажіть в полі «Тип файлів» JPEG> «Зберегти».