Як скласти графік відпусток.

В кінці календарного року перед роботодавцем постає питання - як скласти графік відпусток так, щоб врахувати інтереси виробництва, вимоги законодавства та побажання співробітників. Цей документ повинен відображати час і тривалість відпусток всіх співробітників даного підприємства. Відсутність графіка може спричинити за собою штраф згідно ТК РФ.

Наявність затвердженого графіка відпусток дозволить уникнути суперечок із співробітниками з приводу відходу на відпочинок і попередить порушення нормальної роботи фірми.

Порядок складання графіка відпусток

Щоб правильно скласти графік відпусток слід врахувати кілька моментів: 1. Розробка проекту графіка.Определяется тривалість і кількість відпусток співробітників згідно ТК і особливостям виробничого процесу, враховуються побажання работніков.Учітивается стаж роботи на підприємстві, недогулянние торішні дні, додаткові відгули окремим категоріям работніков.Определяется черговість відпусток - беруться до уваги права пільговиків, сумісників (відпустку повинен збігатися з основним), побажання працівників, які не використали частину відпустки з минулого року, черговість відходу у популярний час (хто був у відпустці влітку, отримує відпустку взимку наступного року і т.д.), щоб дотримати «рівність» всіх співробітників .Як правило, кількість співробітників, яке одночасно може піти у відпустку, обчислюється як відношення загальної чисельності працівників до 12 місяцях у році. При цьому рекомендується дотримати ще декілька порад:

  • не йдуть одночасно керівник і заступник;
  • накопичився великий відпустку розбивається на частини;
  • не йдуть одночасно фахівець і його ВО;
  • в підрозділі повинно завжди бути декілька працівників;
  • відпустку можна розбити на 2 частини - в популярне і непопулярне час року.

Для складання графіка важливо визначити, в які періоди відбуватиметься розширення чи навпаки , скорочення виробництва, сезонність наявності грошових коштів, щоб правильно його скорректіровать.2. Заповнення форми № Т-7.Ето стандартна форма, розроблена для графіків відпусток, заповнена керівником кадрового відділу та затверджена керівником підприємства. За виконанням графіка стежать співробітники кадрової служби.3. Усі працівники підприємства повинні бути ознайомлені з документом під підпис для уникнення непорозумінь і конфліктов.4. Можна внести зміни в графік з різних причин - взаємна згода працівників на обмін датами, небажання піти за графіком, форс-мажорні ситуації на підприємстві, звільнення чи прийом на роботу співробітників. Всі ці зміни повинні бути відображені в документі.