Як відновити втрачені документи.

У житті трапляється всяке. Буває, що губляться важливі документи : права, паспорта. Як бути, якщо ви втратили такий документ, і які наслідки вас можуть очікувати? Відразу потрібно зазначити, що процедура відновлення документів довга і нервова. Але не варто впадати у відчай, тому що все поправимо.
Інструкція
1
Після втрати якого-небудь документа зверніться в міліцію із заявою про втрату. Зверніться з такою ж заявою за місцем проживання, щоб вам видали дублікат, якщо загублений паспорт або довідку з місця проживання, якщо пропали документи на квартиру.
2
Зверніться в бюро знахідок і повідомити їх про пропаже.Узнайте адресу установи (згідно вашої пропажу) та контактний телефон, щоб звернутися за помощью.Позвоніте в довідкову і дізнайтеся, до кого вам потрібно звернутися із заявою про відновлення, а також дні прийому відповідної особи.
3
Запишіться на прийом і дізнайтеся всю необхідну інформацію про збір документів для відновлення пропажі (довідка з місця проживання, довідка з БТІ, форми №1, №9, №16).
4
Після збору всіх документів, вирушайте в належний установа для проходження процедури відновлення. Оплатіть в Ощадбанку штраф за втрату документа і державне мито за видачу нового документа. Напишіть заяву на ім'я начальника установи. В заяві вкажіть П.І.Б. і причину, по якій ви звертаєтеся по допомогу. Поставте дату і розпис. Збережіть талон, який убезпечить вам заміну втраченого документа. Чекайте протягом 15 календарних днів нового документа замість зниклого.