Як вибрати б \ у мерседес.

Мерседес завжди був чимось більшим, ніж просто автомобіль. Для багатьох поколінь - це символ, ідеал досконалості і свого роду достатку і престижу. Зараз, з появою нових моделей C- і E-класу попередні моделі даної марки перебираються на вторинний ринок автопрому. Але навіть уживаний, Мерседес залишається дорожче своїх менш іменитих ровесників. Адже купити автомобіль цієї марки можуть багато, а от утримувати - ні. Залишилося знайти гідний варіант, який буде служити довгі роки.
Інструкція
1
Визначтеся, що ви хочете купити: 4-дверний седан, 3-дверне купе або 5-дверний універсал. Тут питання не тільки в дизайні і особистих пристрастях, але і в ціні, а також в зовнішньому вигляді і представницькому рівні.
2
Універсал - найдорожчий із запропонованих, однак, він набагато практичніше всіх інших. Седан відмінно підійде на роль сімейної машини або персонального транспорту. А купе стане відмінним швидким супутником життя.
3
Задумайтесь про комплектації автомобіля. Що ви хочете бачити в ньому: клімат-контроль, електричні склопідйомники, подушки безпеки, а може, і бортовий комп'ютер. Все залежить від вашого смаку і кількості грошових коштів.
4
При покупці ретельно огляньте зовнішній стан кузова на наявність вм'ятин, відколів. Нутрощі автомобіля повинні бути в більш ніж хорошому стані, адже німецькі майстри робили все на совість, навіть якщо старі авто вже 20 років.
5
Вибираючи Мерседес , не лінуйтеся оглянути машину в техцентре, щоб виявити недоліки, які можна усунути відразу, або ж почекати з ремонтом. Перевірте VIN-код, за яким ви зможете дізнатися всю історію машину, починаючи зі сходу з конвеєра.
6
Шукайте одразу автомобіль, який відповідає всім вашим вимогам по комплектації, щоб надалі не замислюватися про установку додаткового обладнання, а просто отримувати задоволення від їзди.