Як створювати веб-сторінку.

Кожен з нас виходить в інтернет як в космос - спочатку хочеться подивитися «як там?», Потім хочеться оглянути якнайбільше всього, що там є, а потім виникає бажання залишити там щось своє власне - не просто «написи на стінах», а щось більш суттєве. Почати можна з створення простої веб-сторінки - нижче викладена покрокова інструкція.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор.
Інструкція
1
Все, що відвідувач сайту бачить на веб-сторінці, відтворюється браузером з інструкцій, надісланих на його запит сервером. Ці інструкції написані на мові HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту») і для файлів, в яких вони зберігаються, виділені розширення htm і html. Створити такий файл ви можете в звичайному текстовому редакторі - це буде першим кроком створення веб-сторінки . Відкрийте, наприклад, стандартний Блокнот, і створіть порожній файл з ім'ям index.html. Коли ви набираєте адресу сайту, не вказуючи конкретну сторінку (наприклад, http://.ru), сервер першим ділом шукає сторінку саме з такою назвою - index.
2
Інструкції мови HTML називають «тегами» і кожен з них укладено в такі дужки - <>. Деякі з тегів - парні, тобто складаються з відкриваючого і закриває тегів, а між ними розміщується інформація. Наприклад, тег, який дає браузеру зрозуміти, що нижче розміщений код саме на мові HTML, пишеться так: Закриваючий тег, який повідомляє, що в цьому місці код HTML закінчений, пишеться так: Як бачите, закриває тег відрізняється від відкриваючого наявністю значка слеша після відкриває дужки (
3
Весь код, який ви помістіть між тегами і , повинен бути розбитий на дві частини - заголовну і тіло документа. Відкриває та закриває теги заголовної частини пишуться так: Це «службова» частину сторінки - тут розміщується інформація для заголовка вікна, ключові слова і описи для пошукових роботів, описи стилів, скрипти і т.д. Впишіть в неї заголовок вікна сторінки: Це заголовок! Повний текст вашої html-сторінки на цей момент повинен виглядати так:
Це заголовок!
4
Після заголовної частини вам потрібно розмістити теги, між якими будуть укладені інструкції тіла документа: Впишіть між ними, наприклад, тег, який виводить на сторінку параграф тексту:

Тут цілий параграф інформації!

Не всі теги мови HTML - парні. У деяких з них все необхідне розміщено всередині відкриваючого тега. У таких тегів закриває слеш ставиться перед закриваючою дужкою. Наприклад, тег закінчення рядка і «перекладу каретки»:

Перший рядок параграфа.
Другий рядок параграфа.

Всього цього достатньо, щоб браузер нормально відобразив вашу сторінку. Весь html-код в зборі повинен виглядати так:
Це заголовок!

Перший рядок параграфа. Другий рядок параграфа.


На цьому створення простої сторінки закінчено - зберігши документ (index.html), ви можете відкрити його в браузері і побачити свою сторінку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S6Opa1Fwsqk