Як зробити картинку напівпрозорої.

Фотошоп відкриває перед користувачами широкі можливості в обробці фотографій і малюнків - ви можете створити на обраному зображенні будь візуальний ефект, і кількість цих ефектів обмежується тільки вашою уявою, а також умінням працювати в Фотошопі. Одним з виразних і красивих ефектів є прозорість зображення. Уміння робити фон фотографії прозорим, а також зменшувати загальну прозорість малюнка допоможе вам надалі редагуванні зображень.
Інструкція
1
Відкрийте Фотошоп і завантажте фотографію або малюнок - будь-яке зображення, яке ви хочете помістити на прозорий фон. Натисніть Ctrl + O, щоб виділити зображення цілком, а потім скопіюйте виділену область.
2
Створіть новий файл - відкрийте в меню File опцію New, і в віконці налаштувань виберіть опцію Transparent. Створений файл буде повністю складатися з прозорого фону. Перебуваючи на даному файлі, натисніть Ctrl + V, щоб вставити скопійоване на попередньому файлі виділену область. Ваше зображення в якості другого шару файлу закриє прозорий фон.
3
Виберіть на панелі інструментів будь-який інструмент, яким можна виділити ті чи інші області - викличте їх гарячими клавішами M або W. Масштабуйте малюнок для зручності і виділіть ті області, які ви хочете зробити прозорими.
4
Після того, як виділення буде готово, замкніть його і натисніть Delete. Зайві фрагменти зображення зникнуть, і замість них ви побачите прозорий фон.
5
В деяких випадках вам може знадобитися напівпрозорий малюнок - наприклад, напівпрозорий текст може стати незвичайною прикрасою колажу або веб-сайту, а також напівпрозорий текст можна використовувати в якості водяного знака. Для того щоб нанести на фото напівпрозорий текст, відкрийте потрібне зображення, а потім виберіть в меню текстовий інструмент (Т).
6
Виберіть потрібний розмір, шрифт і колір, а потім поверх фотографії напишіть потрібний текст. В палітрі шарів з'явиться окремий текстовий шар. Регулятор в рядку Opacity в панелі шарів посуньте до 30-40%. Ви побачите, як напис стає напівпрозорою.
7
Для того щоб при розміщенні в інтернеті прозорість збереглася, і малюнок не відображався некоректно, зберігайте такі зображення в форматі png.