Як створювати папки.

Найпростіший спосіб упорядкування вмісту комп'ютера - сортування документів і будь-яких інших файлів по папках на різних носіях. Саме так запрограмовані діяти всі комп'ютерні програми. Однак не тільки програмному забезпеченню, а й живим користувачам така можливість не буває зайвою.
Інструкція
1
Спочатку вам треба вибрати місце на диску комп'ютера, в якому буде створено нову папку. Щоб це зробити запустіть Провідник Windows, на ваш вибір, або натисканням сполучення кнопок WIN і E (російська - У), або подвійним клацанням по іконці «Мій комп'ютер».
2
У лівій панелі провідника відображається дерево папок, за яким вам потрібно перейти в ту з них, в якій намітили створення нової. Тут можна переміщатися не тільки по папках, але і по дискам вашого комп'ютера, якщо їх декілька. А якщо ваш комп'ютер є частиною локальної мережі, то можна зазирнути і в чужий комп'ютер. Правда, за замовчуванням на чужих комп'ютерах для відвідувачів ззовні доступна лише одна загальна папка.
3
Клацніть по потрібній папці, щоб отримати доступ до вмісту. У правій панелі з'явиться список файлів.
4
Тепер вам треба натиснути правою кнопкою миші по вільному простору правій панелі провідника - де-небудь між іконками файлів або нижче всього списку. В результаті з'явиться нове меню - це меню правої кнопки зазвичай називають «контекстним». Одним з пунктів в контекстному меню буде «Створити». Наведіть на нього курсор миші і побачите список всього, що ви можете створити в цьому місці. Найпершим пунктом тут буде саме те, що вам потрібно - «Папку». Клацніть - і папка буде створена.
5
Кожна папка повинна мати власне ім'я, за замовчуванням всі новостворені папки комп'ютер пропонує назвати іменем «Нова папка». Ви можете змінити це ім'я відразу або позже.Еслі відразу, то після клацання по пункту створення нової папки ви можете просто почати друкувати потрібну назву, а закінчивши, натиснути Enter і назва буде закріплено за цією папкою. Якщо пізніше, то натисніть Enter після створення нової папки і за нею буде закріплено ім'я «Нова папка». Щоб пізніше змінити його - клацніть правою кнопкою, виберіть у контекстному меню пункт «Перейменувати» і починайте друкувати нову назву. По завершенні натисніть Enter.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s4eW-8ihB2E
Папки на iPhone використовуються для створення груп ярликів. Створити папку можна, якщо ви хочете категоризовать додатки, які розміщені на головному екрані пристрою. Новий каталог допоможе упорядкувати меню і зробити використання смартфона більш зручним через полегшення навігації по ярликах.
Інструкція
1
Створення папки на головному екрані пристрою доступно, починаючи з iOS 4. За допомогою папок ви можете згрупувати однотипні додатки в окремому пункті меню. Операція може бути проведена безпосередньо зі смартфона без підключення його до комп'ютера.
2
Перейдіть в режим редагування головного екрана. Для цього розблокуйте ваш смартфон, натиснувши на кнопку харчування на верхній частині апарату. Натисніть на будь-яку іконку програми, доступну на екрані, і тримайте палець доти, поки всі іконки не почнуть трястися і в лівій частині кожної іконки з'явиться значок хрестика, за допомогою якого можна проводити видалення встановлених програм.
3
Перемістіть одну іконку на екрані поверх іншої. Для цього натисніть на будь-якому додатку і пересуньте його поверх іншого. Це дозволить вам об'єднати два ярлика в одному каталозі смартфона.
4
Щоб перейменувати створену папку, знову перейдіть в режим редагування порядку розміщення іконок на дисплеї і натисніть на зображення директорії. На екрані з'явиться діалогове вікно, в якому ви зможете ввести назву для каталогу. Натисніть на сходинці для введення тексту та введіть потрібне ім'я. Нижче будуть показані програми, які знаходяться в цій директорії.
5
Щоб додати ще одну програму в каталог, в режимі редагування перемістіть ярлик потрібного програми на іконку папки. Якщо все було зроблено правильно, новий додаток з'явиться в обраній директорії.
6
Видалення папок також здійснюється в режимі редагування. Натисніть на іконку папки і почніть переміщати скопійовані в неї ярлики на робочий стіл. Як тільки додатків в директорії більше не залишиться, каталог буде автоматично видалений з системи.
Зверніть увагу
IPhone може самостійно присвоювати імена створюваним директоріям відповідно до типу додатків, поміщених в папку.
Корисна порада
Процедура створення папок однакова на всіх пристроях від компанії Apple. Аналогічним чином ви можете створити папку на iPad і iPod Touch з будь-якою версією встановленої iOS.