Як зменшити талію в домашніх умовах.

Тонка талія є окрасою кожної жінки, проте для одних це природний стан, а для інших - нездійсненна мрія. Темп життя з катастрофічним дефіцитом часу, малорухомої роботою і нездоровим харчуванням не залишає шансу зберегти свої бувалі форми. Проте, цілком можливо підтримувати і коригувати фігуру самостійно, а також зменшити талію в домашніх умовах , не вдаючись до інструктора з фітнесу. Регулярні вправи протягом декількох хвилин вранці і ввечері здатні дуже швидко зробити тонку талію і красивий рельєф м'язів.
Інструкція
1
1. Щоб фізичні вправи були результативними, рекомендується встановити причину набору ваги. Якщо він не піддається корекції за допомогою дієт і фізичних навантажень, то можливо йдеться про гормональні порушення (щитовидної залози зокрема), з дозволу яких необхідно починати відтворювати свою фігуру.
2
2. При наявності зайвих кілограмів і проблемних зон з причини калорійного харчування і гіподинамії, можна добитися хорошого результату від спеціальних вправ для талії.
3
3. Ранкову зарядку необхідно закінчувати обертанням обруча на талії. Це вважається найефективнішим засобом від позбавлення непотрібних жирів і їх рівномірного розподілу.
4
4. Чим важче обруч, тим швидше можна домогтися результату. З усього різноманіття обручів можна вибрати металевий (наповнивши його піском для обважнення), прогумований або з внутрішніми насадками у вигляді кульок.
5
5. Тривалість обертання обруча в обидві сторони повинна бути однаковою.
6
6. Щоб це вправа не обтяжувало, а приносило задоволення, то краще займатися під улюблену музику. Протягом однієї пісні в одну сторону і на протязі в іншу, зроблять обертання обруча не помітними за часом, але ефективним по результату.
7
7. Після важкого обруча можливі хворобливі відчуття м'язів живота на другий чи на третій день. Для цих днів можна використовувати інші не менш ефективні вправи, які варто повторювати щодня.
8
8. У вихідному положенні лежачи на спині з розведеними в сторони руками (кистями вниз) і піднятими ногами під кутом 90о, поперемінно опускати зведені разом ноги вправо і вліво, затримуючи їх у вихідному положенні. Необхідно стежити за тим, щоб спина не відривалася від підлоги. Почати з 2-4 разів і поступово збільшити до 10-15 в кожну сторону. Ця вправа зміцнює м'язи верхнього і нижнього преса.
9
9. Кругові рухи тулубом по 6-8 разів в кожну сторону.10. Нахили тулуба вперед-назад, вправо-влево.11. Поворот тулуба вправо-вліво з гімнастичною або будь-який інший палицею на плечах.12. Таке ж вправу, але в положенні тіла, нахиленому паралельно підлозі.
10
Для вправ на прес достатньо одного разу на день, тоді як обручу бажано приділяти увагу вранці і ввечері. Впливаючи на м'язи живота, варто дотримуватися низькокалорійної дієти і не їсти за 2 години до і після занятій.Не варто забувати, що тільки регулярні заняття здатні зменшити талію в домашніх умовах .
Однією з найпривабливіших частин тіла жінки є талія. Кожна представниця прекрасної статі бажає мати плоский живіт і круті стегна. Така будова тіла добре виділяє талію . Для створення тонкої талії необхідно щодня виконувати вправи для преса і бічних м'язів живота.
Інструкція
1
Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, руки на пояс. Обертайте верхньою частиною тіла вправо 20 разів, стегна тримаєте нерухомо. Повторіть вправу в іншу сторону. Обертайте стегнами, зафіксувавши верхню частину тіла, вправо 20 разів, а потім в іншу сторону.
2
Встаньте на праве коліно, ліву ногу відведіть убік, руки підніміть вгору. З видихом нахиліть верхню частину тіла вліво якнайнижче, зафіксуйте положення на 1-2 хвилини. Повторіть в іншу сторону.
3
Ляжте на спину, зафіксуйте ноги за диван або шафа, руки заведіть за голову. На видиху повністю піднімайте верхню частину тіла, на вдиху повертайтеся у вихідне положення. Повторіть вправу 15-20 разів.
4
Ляжте на підлогу, підніміть ноги вгору, руки покладіть під стегна. На видиху відірвіть стегна і підніміть їх на кілька сантиметрів вгору. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15-20 разів.
5
Встаньте прямо, руки на рівні грудей. Робіть стрибки, одночасно повертаючи верхню частину тіла вправо, а нижню вліво. Повторюйте вправу 1-2 хвилини. Відмінний ефект надає обертання обруча на талії протягом 10-15 хвилин. Ця вправа не вимагає багато сил, але чинить декілька позитивних дій відразу. Обруч допомагає зробити масаж внутрішніх органів, що нормалізує діяльність травного тракту. Обертання також покращує стан шкіри на талії.
6
Змініть свій раціон. Їжте свіжі фрукти і овочі, каші, горіхи, насіння, сухофрукти, мед. Виключіть смажене, копчене, солоне, солодке, жирне. Готуйте варену їжу, запечену або на пару.