Як зробити хорошу рекламу.

Гарна реклама - це та, яка продає. Можна здивувати розміром рекламного банера, художнім трюком, порадувати оригінальним слоганом, але не отримати продажів. Покупець недовірливий і розбірливий. Він хоче одержати не красиву упаковку, а якісний товар або послугу, яка вирішить його проблему. Як створити рекламу , яка б привернула споживача своєю значимістю?
Інструкція
1
Як правило, у споживача на рекламу «спрацьовує» мимовільне увагу, яку швидко згасає. Завдання рекламодавця трансформувати таку увагу в довільне, тобто цілеспрямоване, більш глибоке і зацікавлене, яке призведе до покупки. Як це зробити? Знайдіть «родзинку» у вашому продукті, елемент унікальності - той, що в 60-і роки американський гуру в області реклами Россер Ривс назвав УТП, унікальним торговим пропозицією. Головне в УТП: 1. Рекламне оголошення повинне обіцяти конкретну, специфічну вигоду від товара.2. Пропозиція повинна бути унікальним - по суті або за твердженням, якого конкуренти ще не видвігалі.3. Пропозиція повинна бути сильним.
2
Перш, ніж сформулювати УТП, потрібно спозиционировать ваш товар: для кого він? Важливі всі соціально-демографічні характеристики потенційного споживача. Один і той же продукт може призначатися для осіб різних вікових та соціальних груп, різного сімейного статусу, стилю життя. Для кожної категорії створюється адресна реклама. Подивіться на свій товар очима споживача. Що йому потрібно? Вибравши головні продають моменти, складіть текст реклами. Він може бути різним за обсягом, але головне - зробити акцент на вигодах, які отримає покупець при купівлі саме вашого товару.
3
Відомо, що в рекламному оголошенні краще запам'ятовуються перші й останні слова. Звідси правило: найважливіші відомості повідомляйте на початку. В об'ємному рекламному посланні повторіть УТП тріжди.Ізбегайте в рекламі фраз-пустушок і загальних фраз: «якість вища за вартість», «ціни нижче ринкових» і т.д. Будьте максимально точні і конкретні в своїй пропозиції. Турфірма може розпливчасто запропонувати будь-яку подорож в будь-яку точку планети, а може закликати: «Ми пропонуємо вам 73 туру в 32 країни світу».
4
Враховуйте фактор повторюваності реклами. Одного-двох контактів мало: вас не запомнят.Внімательно поставтеся до емоційної складової вашого рекламного послання. Прийнято вважати, що будь-який товар можна оточити романтичним ореолом. Ось вдалий приклад. В одному каталозі рекламувався гідравлічний гайковерт. Під гайку в ілюстрації був стилізований земну кулю, а слоган вигідно підкреслив світове лідерство фірми-виробника: «Гайковерти NN обертають Землю». Звичайно, потрібно враховувати інтереси та уподобання цільової аудиторії: для одних споживачів ефективніше апелювати до розуму, для інших - до почуттів. Щоб реклама викликала позитивні емоції, повідомляти треба нові і цікаві відомості: банальності нудні і викликають негативну реакцію. Гра на негативних емоціях може зіграти на плюс, але рідко: наприклад, в «залякуванні» ризиком угону автомобіля без використання сигналізації або загрозою пожежі - без покупки спеціальних датчиків.
5
Звертайтеся в рекламі не до всіх покупців взагалі, а до конкретного споживача. Пропонуйте в одному оголошенні один товар або групу однотипних товарів. Ще порада: якщо ви використовуєте кілька рекламоносіїв, об'єднаєте їх єдиним фірмовим стилем - це посилить запам'ятовуваність реклами та її ефективність. В блок контактів бажано включати і адресу, і телефон.
Зверніть увагу
Чи не експериментуйте з розташуванням інформації на розворотах видань. Погляд природно ковзає зліва направо і зверху вниз. Не друкуйте великі рекламні тексти вивороткой, тобто білими буквами по чорному фону. Подбайте про якість рекламоносія. Вже краще ніякої листівки, ніж надрукована неохайно.
Корисна порада
Не економте на великих заголовках: вони затримають погляд читача. Привертають увагу фото чи малюнки об'єкта реклами в дії. Колір в рекламі підсилює її запам'ятовуваність: оголошення в чотири фарби за оцінкою фахівців помітніше чорно-білої майже на 70%.
Нерідко фотографи, початківці знімати як любителі, з часом приходять до того, що хотіли б працювати професійно і отримувати за результати гроші. Здається, що починаючому фотографу пробитися складно, але насправді це цілком реально, потрібно лише зрозуміти, що цікаво саме вам і докладати зусилля, розвиваючись у цьому напрямку.
Інструкція
1
Почніть працювати з друкованими виданнями. Часто буває, що матеріал для статті є, а ілюстрації відсутні. І тут співробітники видань нерідко звертаються до позаштатних фотографам, іноді купують знімки в фотобанках. Але фотографія, зроблена спеціально під матеріал, завжди краще, так як вона унікальна. Щоб почати працювати з друкованими виданнями, домовтеся про прийом і принесіть зразки своїх робіт. Залиште координати для зв'язку. Якщо ваші фотографії вразять співробітників журналу або газети, то вони зв'яжуться з вами.
2
Можна продавати свої знімки для поліграфії. Якісні фотографії пам'яток, пір року і прояви емоцій потрібні постійно: вони потрібні для листівок, календарів, рекламних проспектів і так далі. Ви можете або спробувати домовитися з видавництвом про те, щоб відзняти для них матеріал, або принести вже наявні знімки і продати їх. У невеликих містах самими ходовими темами є пейзажі, красиві фото дітей і тварин.
3
Хороший спосіб заробітку - це робота безпосередньо з людьми. Зйомка заходів, урочистостей та весіль є досить прибутковим варіантом. Підготуйте портфоліо, дайте рекламу, зробіть свій сайт в інтернеті. Пошук клієнтів та розкрутка - це тема для окремої розмови. Але якщо у вас лежить душа до того, щоб красиво фотографувати людей, то ви досягнете успіху в цій справі.
4
Досить популярний сьогодні вид фото-послуг - індивідуальна фотосесія. Якщо у вас добре працює уява, і ви вмієте «розворушити» людини, щоб «розкрити» його на фотографіях, цей спосіб дозволить вам дуже добре заробляти. Корисно придбати деякий реквізит, щоб урізноманітнити знімки, а також підібрати фотостудію, яку можна орендувати на деякий час при необхідності.
5
Фотостоки - тема, яка набирає популярність. Сьогодні багатьом виданням простіше купити вже готову фотографію, ніж домовлятися про зйомку і чекати результату, який може і не влаштувати. На стоках же вибір фотографій просто величезний, можна знайти все, що потрібно, практично на будь-яку тематику. Намагайтеся викладати фото якомога більш високої якості, так як, чим більше картинка за розміром, тим більш висока у неї ціна, і тим більший відсоток ви отримуєте в результаті. Якщо людина захоче придбати вашу фотографію в хорошій якості, потрібно, щоб у нього була така можливість.
6
Можна організувати власну фотовиставку, після чого продавати роботи. Якщо ваші знімки висять в салонах і галереях, то людям, які цінують гарне авторське фото, буде простіше помітити їх. Можливо, хтось із задоволенням купив би ваші роботи, потрібно дати шанс помітити їх.
Корисна порада
Якщо ви співпрацюєте з кимось на комерційній основі, не забувайте укладати договір. Це не тільки захистить вас і вашого клієнта, але також і позбавить вас надалі від можливих проблем з авторськими правами.