Як вирівняти підлогу.

Нерівні поли доставляють масу незручностей: меблі не встає як потрібно, машинка намагається покинути належне їй місце, доводиться щось майструвати і придумувати. Добре, що технології не стоять на місці і поли можна з легкістю вирівняти, навіть не маючи особливих навичок в будівництві. Рідкий підлогу - самий простий і швидкий спосіб вирівняти поверхню підлоги і назавжди забути про колишні незручності.
Вам знадобиться
  • -суміш «Рідкий підлогу»
  • -вода
  • -шпатель або голчастий валик
  • -моток товстих ниток
  • -уголок будівельний
  • -дрель
  • -Насадка на дриль «Міксер»
Інструкція
1
Позначте на стіні рівні смуги, для цього поставте куточок до кута кімнати і прокреслите. Так зробіть з усіма кутами. Потім натягніть нитку, це потрібно для подальшого контролю заливки. Якщо у вас є лазерний прилад, то це ще краще, зробіть необхідні вимірювання площини ім.
2
Розведіть суміш «Рідкий підлогу» у відповідність до вказівок на упаковці. Різні торгові марки вказують трохи різний обсяг необхідної для розведення рідини. Ретельно збийте все це будівельним міксером.
3
Вилийте рідку консистенцію на підлогу в потрібній кількості. Одного відра явно не вистачить, тому продовжуйте заводити розчин доти, поки вся поверхня підлоги не зрівняється з встановленими заздалегідь маячками. Суміш розтікається сама і утворює ідеально рівне покриття, але при заливці тонкого шару її потрібно розтягувати шпателем. Місцями можете її трохи підрівняти, але це потрібно, тільки якщо вона лягла нерівно при заливці товстого шару. Для підстригання використовуйте широкий шпатель або голчастий валик.
4
Дочекайтеся повного висихання розчину. Зазвичай середній час становить 24-48 год, але все залежить від товщини залитого шару. Потім постеліть звичне покриття і встановіть меблі.
Корисна порада
Рідкий підлогу - дороге задоволення. Якщо ви не плануєте витрачати купу грошей, змішайте пісок (3 частини), цемент (1 частина) і додайте води для отримання консистенції схожою з звичайної сметаною і аналогічним чином залийте підлогу.