Як підтягнути шкіру після пологів. вправи для підтяжки живота після пологів.

Підтяжка шкіри після пологів - це досить довгий і відповідальний процес. Але домогтися успіху цілком можливо, головне для вас - докласти всі можливі зусилля.
Інструкція
1
Підтягнути слабку і обвислі шкіру після пологів надзвичайно важливо ще й тому, що тільки в цьому випадку відновлюється нормальний кровообіг, шкіра стає еластичною. Вкрай важливо зайнятися підтяжкою живота вчасно - інакше задача набагато ускладниться, шкіра втратить здатність приймати колишню форму. Тому вам важливо продумати комплекс вправ і догляду за шкірою якомога раніше!
2
Починаємо з м'якою "прокачки" ослаблених і розтягнутих м'язів. Пам'ятайте, що одразу качати прес з особливим ентузіазмом не варто - почніть з нескладних вправ, коротких за тривалістю. Робити їх потрібно досить часто, але все не кілька разів. Наприклад, класичну вправу для преса: ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і зачепитеся стопами за що-небудь, наприклад, батарею або ліжко. Тепер починайте відривати тулуб, втім, спочатку не дуже високо. Робіть цю вправу невеликими заходами, прислухаючись до себе. Навіть нетривалі навантаження поступово приведуть м'язи в норму, так як вони будуть отримувати сигнал до розробки.
3
Ви можете виконувати з абсолютно нескладне (навіть примітивне!) І при тому абсолютно нешкідливе вправу: вставши навшпиньки, гарненько потягніть руки вгору. Дивно, але це вправа також зміцнює м'язи живота, пробуджує мікроструми в м'язах і, як результат - ваш живіт набагато більш підтягнутий! Тим більше, його можна виконувати скільки завгодно разів на день.
4
Для підтягнутою шкіри надзвичайно важливі аеробні навантаження - інакше укріплені і підкачати м'язи так і не будуть видні. Танці, плавання, біг - поступово починайте повертатися до достатньої активності, а також більше гуляйте пішки.
5
Масаж - надзвичайно ефективне і необхідний засіб від обвислій шкіри. Масаж допомагає клітинам "прокинутися", а м'язам - краще реагувати на вправи і процедури. Покращений кровотік як би посилає шкірі сигнали до оновлення і підтягування, так що при вмілому масажі ви повернете колишню форму досить швидко! Масаж найкраще виконувати з маслами і спеціальними кремами (наприклад, з вмістом екстрактів морських водоростей і інших зміцнювальних шкіру рослин). Шкіра явно потребує підтримки і додатковому харчуванні - так що підігріта суміш з оливкової або абрикосового масла з додаванням ефірного масла апельсина або солодкого грейпфрута - це краще рішення для масажу!
6
Що стосується підтяжки грудей - то тут вам можуть допомогти звичайні вправи з гантелями! Вони вельми ефективно впливають на м'язи грудей і рук, в результаті ваша груди досить швидко підтягується і приймає хорошу форму.
7
Обов'язково користуйтеся кремами, маслами і гелями для збереження еластичності шкіри грудей - зараз вона особливо потребує додаткового живлення і зволоження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PQ6bYYDBEVY
Багато жінок стикаються з проблемою отвисшего животика після пологів. Для того, щоб швидше привести себе в форму, необхідно правильно харчуватися, виконувати спеціальні вправи і застосовувати додаткові засоби по догляду за шкірою.
Інструкція
1
Перш за все необхідно звернути увагу на харчування. Проконсультуйтеся з дієтологом, який допоможе скласти раціон з урахуванням грудного вигодовування і необхідності нормалізації ваги. В після пологів ой період не варто сидіти на дієтах - вашому організму зараз потрібне повноцінне харчування, тому всі ідеї про схуднення необхідно заздалегідь обговорювати з лікуючим лікарем.
2
Прибрати обвислу шкіру на животі прекрасно допомагає масаж. Для його виконання необхідно лягти на спину, ноги зігнути в колінах.
3
Починайте масаж з легкого погладжування за годинниковою стрілкою.
4
Потім можна перейти до разминаниям. Почніть з нижньої правої сторони живота і рухайтеся до ребер. Рухи повинні бути інтенсивними, але плавними, щоб не допускати дискомфорту.
5
Після розминання слід повернутися до поглаживаниям. Тільки робити їх необхідно обома руками від пупка до боків.
6
Наступні масажне вправа називається "накочування". Його необхідно виконувати таким чином: ребром лівої руки необхідно натискати на живіт, а правою в цей момент розминати жирову складку.
7
Після цього переходимо до "підштовхування". Гладьте животик за годинниковою стрілкою, при цьому лівою рукою натискайте на нього, а правою робіть підштовхує рух. Повторити 5-6 разів.
8
Розітріть животик ребрами долонь (наче розпилювати його на шматочки).
9
Закончите масаж легкими погладжуваннями животика за годинниковою стрілкою. Такий масаж відмінно прибирає жирові відкладення і сприяє усуненню в'ялості шкіри. Робити його необхідно щодня по десять хвилин.
10
Крім дієти і масажу, можна спробувати прибрати в'ялої шкіри за допомогою косметичних засобів. На сьогоднішній день існує безліч косметики, спрямованої на позбавлення від розтяжок і в'ялості. Зверніться за порадою до лікаря або до працівника аптеки для того, щоб підібрати засіб саме для вашого випадку.
11
Ефективні засоби для боротьби з відвислою шкірою можна зробити і в домашніх умовах. Візьміть мелкопомолотого зерна кави, змішайте їх з медом і масажуйте цим складом животик в душі. Такий скраб активізує обмінні процеси в шкірі і допомагає швидко позбутися від розтяжок.
12
Позбутися в'ялого животика допомагають і вправи на прес. Перш ніж починати їх робити, необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки надмірна фізична активність може нашкодити жінці в після пологів ом періоді.
13
Ще один варіант - звернутися в салон краси. На сьогоднішній день вам можуть запропонувати безліч програм, які допомагають впорається з в'ялою шкірою - починаючи від водоростевих обгортань і закінчуючи апаратної косметології.