Як виводити букви.

Значна кількість англомовних новинних видань, які дублюють матеріали на блогах, використовують у своєму оформленні буквицу. Буквицей виділяють червону рядок, тобто відступ. Буквиця завжди відрізняється від основного оформлення блогу. Таку буквицу можна роздобути досить легко: для блогів на платформі WordPress був розроблений плагін DropCap First Charakter. Робота плагіна полягає всього лише в доданні особливого стилю оформлення першої літери абзацу.
Вам знадобиться
  • Платформа WordPress, плагін DropCap First Charakter.
Інструкція
1
Простота плагіна полягає в тому, що він складається всього з 2 файлів. У цього плагіна немає графічної оболонки, що дозволяє не навантажувати ваш блог надмірностями, які впливають на загальну завантаження. В принципі, вміст 2 файлів можна просто вставляти в текст, ефект буде той же, але копіювати кожен раз вміст цих файлів в нову тему - заняття, яке забирає час.
2
Перший файл цього плагіна автоматично заносить себе в адміністративну панель вашого блогу, що може значно спростити пошук цього плагіна. А другий файл потрібен для створення оформлення нашої буквиці. У тілі цього файлу можна змінювати наступні параметри: шрифт, колір шрифту, розмір буквиці, відступ і т.д.
3
Для додавання цього плагіна в свій блог, необхідно закачати його з мережі інтернет. Варто відзначити, що плагін знаходиться у вільному доступі, було написано англійською мовою, тобто не варто шукати русифіковану версію. Всі необхідні настройки містяться в останньому файлі, які в будь-якому плагине для WordPress йдуть англійською мовою.
4
Розпакуйте архів з цим плагіном. Скористайтеся програмою FTP-доступу, наприклад, FileZilla або Total Commander. Підключіться до вашого файлового сховища, залийте на сервер папку з плагіном за адресою «назва сайтаwp-contentplugins».
5
Зайдіть в панель адміністратора на вашому блозі (назва сайту/wp-admin). У лівій колонці знайдіть пункт «Модулі», натисніть клавіші Ctrl + F, у вікні пошуку введіть DropCap First Charakter. Напроти цього плагіна натисніть посилання «Активувати». Плагін з'явиться в списку «Недавно активовані».
6
Натисніть пункт «Додати запис» в лівій колонці. У вікні,, в візуальному редакторі, напишіть пропозицію або декілька слів. Натисніть «Переглянути». Замість першої літери повинна з'явиться буквица.