Як відправити анімаційну листівку.

Якщо ви бажаєте поділитися зі своїми близькими анімаційної листівкою, ви можете їм відправити її відразу декількома способами. Для відправки вам потрібно володіти мінімальними знаннями про одержувачів листівки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, електронна пошта.
Інструкція
1
Відправлення анімаційної листівки електронною поштою. Щоб передати листівку подібним способом, вам потрібно мати реєстрацію в будь-якому поштовику, а також знати адресу електронної пошти одержувача. Зайдіть в свою поштову скриньку і виберіть пункт «Написати листа». Задайте адресу одержувача в полі «Кому», після чого, натисніть на кнопку "Прикріпити файл». Виберіть листівку на своєму комп'ютері і клікніть по кнопці «Відкрити». Дочекайтеся завантаження файлу в лист і відправте його, натиснувши кнопку «Відправити».
2
Ви також можете відправити анімаційну листівку через інтерфейси безкоштовних програм (ICQ, Skype, Mail-Agent). Для цього відкрийте програму і виберіть у ній опцію «Додати контакт». У вікні, введіть контактні дані (залежно від програми, це може бути номер ICQ, адреса електронної пошти або ж логін Skype). Після того, як програма знайде потрібного вам людини, додайте його в загальний контакт-лист і двічі клікніть по доданому нику. Відкриється вікно, в якому ви зможете спілкуватися зі співрозмовником. В даному вікні знайдіть кнопку «Відправити файл» і натисніть на неї. Виберіть на комп'ютері анімаційну листівку і натисніть на кнопку «Відправити». Після того, як ваш співрозмовник дозволить прийом файлу, листівка буде відправлена.