Як підняти домен. піднімаємо доменну мережу.

Як підняти домен або як надати більшу популярність домен ному імені? Подібне питання сьогодні мучить багатьох користувачів, які вирішили відкрити власний сайт в інтернеті. Щоб привернути до сайту інтерес широкої аудиторії, потрібно провести ряд заходів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, особистий сайт.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно взяти до уваги той факт, що вміст сайту має бути цікавим для його відвідувачів. Таким чином, гості вашого сайту, знайшовши на ресурсі актуальний для себе матеріал, будуть ділитися посиланнями на нього, роблячи за вас чималу частину розкрутки сайту. Але, про все по порядку. Спочатку створіть на домен е сайт і розмістіть на ньому цікаву інформацію.
2
Найбільш ефективний спосіб залучення уваги користувачів до вашого сайту - розміщення посилань на сайт з популярних ресурсів. Відвідуйте форуми, тематика яких буде відповідати тематиці вашого сайту. Після реєстрації на таких форумах вам слід втертися в загальний колектив і тільки після цього можна почати ділитися посиланнями на ваш ресурс. В іншому випадку, реклама від новачка буде багатьом здаватися занадто нав'язливою. Вибирайте найбільш відвідувані форуми.
3
Важливим моментом в розкручуванні ресурсу також є його регулярне оновлення. Намагайтеся якомога частіше оновлювати вміст сайту, публікуючи на ньому нові матеріали. Якщо ви не будете робити цього, ви можете забути про постійну аудиторії - відвідувач напевно вивчить ваш ресурс «від і до». Нескладно припустити, що не знайшовши нової для себе інформації, він просто закриє сторінку вашого сайту.