Як розтягнути фотографію ? Як фото розтягнути в фотошопі.

Змінити розмір фотографії, зменшити її або збільшити, а також обрізати зайве, щоб зробити з фотографії аватар або елемент колажу для фотомонтажу можна, використовуючи найрізноманітніші графічні редактори - наприклад, Adobe Photoshop. Однак багатьом Photoshop здається занадто складною для освоєння програмою, і в цьому випадку змінити розмір і межі фотографії вам допоможе безкоштовна і проста в обігу програма XNView.
Інструкція
1
Встановіть та запустіть програму, і тоді натисніть в ній фотографію , яку ви хочете змінити. Якщо ви хочете просто зменшити фотографію до певного розміру і відкадрувати її, наприклад для того щоб оптимізувати її для викладання в інтернеті, відкрийте в меню вкладку «Малюнок» і виберіть пункт «Розмір полотна».
2
В налаштуваннях розміру екрану вкажіть потрібну висоту і ширину, а потім, натиснувши відповідну кнопку на панелі внизу, виберіть, з якого боку при обрізанні буде використана частина зображення. Таким чином, ви можете зменшити фотографію до потрібного дозволу, відкадрувати при цьому зображення з правої, лівої або кутовий частини фотографії.
3
Також ви можете обрізати фото в довільному порядку. Такий спосіб підійде тим, хто хоче вирізати частину зображення для аватара або іконки. Знайдіть в лівому верхньому кутку фотографії за допомогою курсору миші направляючу точку і, утримуючи клавішу миші, перетягніть цю точку до правого нижнього кута. Ви побачите, як по фотографії переміщається прямокутна рамка.
4
Переміщайте цю рамку і міняйте її розмір так, щоб вона обмежила потрібний вам фрагмент фотографії. Клацніть на обведеної області правою клавішею миші і виберіть у спадному меню опцію «Обрізати».
5
Для того щоб стиснути або розтягнути фотографію до будь-якого розміру відкрийте знову в меню вкладку «Малюнок» і виберіть пункт «Зміна розміру». В поле «висота» і «ширина» вкажіть довільні розміри, які вам потрібні, і натисніть ОК.
6
Якщо ви стиснули фотографію , вона може втратити частину різкості. Щоб повернути фотографії різкість, відкрийте вкладку меню «Фільтр» і клікніть на кнопку «Ефекти». Виберіть фільтр «Опрацювання деталей», Опрацювання країв »або« Покращення фокусування ».