Як відключити подушку безпеки.

Ще 30 років тому єдиним засобом безпеки в автомобілі в нашій країні був тільки ремінь безпеки . Коли в Росії відкрили доступ до іноземних машинам, тоді автолюбителі дізналися ще й про подушках безпеки . Але іноді бувають випадки, коли необхідно це засіб безпеки відключити.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб відключити подушку безпеки, необхідно:
  • -Інструкція по користуванню автомобілем;
  • -ключ.
Інструкція
1
Безумовне відключення подушок безпеки відбувається в наступних випадках: коли ризик спрацьовування подушок перевищує ризик від її відсутності; коли водій не може розташувати себе так, щоб при користуванні машиною від тіла до центральної частини подушки безпеки залишалося не менше 25,4 см; знаходження дитини в автокріслі на передньому пасажирському сидінні. У всіх інших випадках питання відключення подушки безпеки залишається на розсуд власника авто.
2
Щоб відключити подушки, потрібно подивитися на модель свого автомобіля. У деяких марках подушку можна відключити автоматично за допомогою бортового комп'ютера. В цьому випадку на табло загориться відповідний значок.
3
У більшості моделей автомобілів використовується більш простий спосіб відключення подушок безпеки . Поруч з водійським сидінням розташований замок, який відкривається і закривається ключем запалювання. Саме з його допомогою можна відключити або включити подушку.
4
А можна, як варіант, намацати в сидінні дроти, підключають подушку безпеки . Працюють вони від натиску. Коли на них опускається центр ваги, вони замикаються і передають сигнал до подушки, що вона повинна бути в робочому стані. Якщо ці дроти роз'єднати, подушка дезактивируется і при нагоді не спрацює.
Зверніть увагу
Однак, відключаючи подушку безпеки, пам'ятайте, що всю відповідальність за те, що трапилося в разі ДТП несе водій. І саме він буде пояснювати, чому подушки не спрацювали.